Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Mesto Partizánske

V nemocnici otvorili zrekonštruovanú hematologickú ambulanciuVytlačiť
 

Nemocnica Svet zdravia Partizánske v stredu 27. septembra 2017 slávnostne otvorila zrenovovanú hematologickú ambulanciu. Modernizáciou nevyužitých priestorov v susedstve onkologickej ambulancie sa zvýši komfort pre pacientov i personál ambulancie.

V rámci renovácie ambulancie, ktorá trvala viac ako dva mesiace, boli vymenené elektroinštalačné a sieťové rozvody, upravené povrchy stien, stropov a pribudla nová sanita aj nábytok. Zároveň bolo rozšírené zázemie pre lekárov a personál. „Pre tento krok sme sa rozhodli z dôvodu nárastu počtu klientov a následnej potreby zlepšenia kvality starostlivosti. Premiestnením získavame bezbariérový prístup do ambulancie, modernizáciou poskytneme pacientom zvýšený komfort, ako aj zlepšenie pracovných podmienok personálu pracujúceho v hematologickej ambulancii,“ uviedol riaditeľ nemocnice Michal Orihel, ktorý spolu s primátorom Partizánskeho Jozefom Božik slávnostne otvorili zrekonštruovanú ambulanciu symbolickým prestrihnutím pásky.

V hematologická ambulancii sa vykonávajú klinické a laboratórne vyšetrenia, na ich základe ambulancia zabezpečuje diagnostiku, liečbu a dispenzarizáciu primárnych a sekundárnych hematologických ochorení, a tiež zabezpečuje konziliárne služby pre oddelenia nemocnice. Hematologickou ambulanciou prejde za rok viac ako 2000 pacientov.

(TS, mm)


 
 

Kultúra a šport

15.1. - 26.1.2018   od 9.00 do 16.00 hod.

Tvorivostou_k_umeniu_plagat.jpg

Dom kultúry v Partizánskom

TVORIVOSŤOU K UMENIU

Súkromná škola úžitkového výtvarníctva v Topoľčanoch a Mestská umelecká agentúra Partizánske vás pozývajú na výstavu TVORIVOSŤOU K UMENIU, ktorú si môžete ...


 

10.2.2018   od 9.00 hod.

Fasiangy_v_meste_plagat.jpg

Námestie SNP v Partizánskom

FAŠIANGY V MESTE

Mesto Partizánske vás pozýva na podujatie FAŠIANGY V MESTE, ktoré sa uskutoční v sobotu 10. februára 2018 od 9.00 hod. na Námestí SNP v Partizánskom.

P ...


 

17.2.2018   o 18.00 hod.

Divadelna_hra_Klamstvo_plagat.jpg

Dom kultúry Partizánske

KLAMSTVO

Pozývame vás na divadelnú komédiu KLAMSTVO, ktorá sa uskutoční v sobotu 17. februára 2018 o 18.00 hod. v Dome kultúry v Partizánskom.

Milosrdná lož a n ...


 

Dnes má službu:

Lekáreň Schneider (HM Tesco)
Nitrianska cesta 1771/118,
958 01 Partizánske

Za obsah zodpovedá
webmaster

dnes je: 23.1.2018

meniny má: Miloš

POZVÁNKA na mimoriadne zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Partizánskom

Primátor mesta Partizánske Jozef Božik vás pozýva na 4. mimoriadne zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Partizánskom, ktoré sa uskutoční v utorok 23. januára 2018 o 16.00 hod. vo veľkej zasadačke Mestského úradu v Partizánskom.

Dopravné obmedzenia na Hrnčírikovej ul.

Z dôvodu ošetrovania drevín v Parku M. R. Štefánika bude v utorok 23. januára 2018 v čase od 7.30 do 16.00 hod. uzavretá Hrnčíriková ulica.

Matričný úrad v Partizánskom bude v utorok 23. januára 2018 od 8.00 do 13.00 hod. z organizačných dôvodov zatvorený.

webygroup
English version
ÚvodÚvodná stránka