Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Mesto Partizánske

V nemocnici otvorili zrekonštruovanú hematologickú ambulanciuVytlačiť
 

Nemocnica Svet zdravia Partizánske v stredu 27. septembra 2017 slávnostne otvorila zrenovovanú hematologickú ambulanciu. Modernizáciou nevyužitých priestorov v susedstve onkologickej ambulancie sa zvýši komfort pre pacientov i personál ambulancie.

V rámci renovácie ambulancie, ktorá trvala viac ako dva mesiace, boli vymenené elektroinštalačné a sieťové rozvody, upravené povrchy stien, stropov a pribudla nová sanita aj nábytok. Zároveň bolo rozšírené zázemie pre lekárov a personál. „Pre tento krok sme sa rozhodli z dôvodu nárastu počtu klientov a následnej potreby zlepšenia kvality starostlivosti. Premiestnením získavame bezbariérový prístup do ambulancie, modernizáciou poskytneme pacientom zvýšený komfort, ako aj zlepšenie pracovných podmienok personálu pracujúceho v hematologickej ambulancii,“ uviedol riaditeľ nemocnice Michal Orihel, ktorý spolu s primátorom Partizánskeho Jozefom Božik slávnostne otvorili zrekonštruovanú ambulanciu symbolickým prestrihnutím pásky.

V hematologická ambulancii sa vykonávajú klinické a laboratórne vyšetrenia, na ich základe ambulancia zabezpečuje diagnostiku, liečbu a dispenzarizáciu primárnych a sekundárnych hematologických ochorení, a tiež zabezpečuje konziliárne služby pre oddelenia nemocnice. Hematologickou ambulanciou prejde za rok viac ako 2000 pacientov.

(TS, mm)


 
 

Kultúra a šport

15.7. - 26.8.2018   o 19.00 hod.

Nedelne_promenadne_koncerty_plagat.jpg

Námestie SNP v Partizánskom

NEDEĽNÉ PROMENÁDNE KONCERTY

Pozývame vás na júlové a augustové NEDEĽNÉ PROMENÁDNE KONCERTY, ktoré sa uskutočnia od 15. júla 2018 každú nedeľu o 19.00 hod. na Námestí SNP v Partizánsko ...


 

25.8.2018   o 15.00 hod.

S_S_S_2018_plagat.jpg

areál ZŠ na Malinovského ul. v Partizánskom

Š Š Š 2018

Pozývame vás na veľké športovo-spoločenské a zábavno-rodinné podujatie troch mestských častí Šimonovay, Šípok a Štrkovec Š Š Š 2018, ktoré sa uskutoční v s ...


 

dnes je: 14.8.2018

meniny má: Mojmír

Zmena stránkových hodín MsÚ počas prázdnin

Od 1. júla do 31. augusta 2018 budú upravené stránkové hodiny na Mestskom úrade v Partizánskom. V tomto období vybavíte úradné záležitosti v klientskych oddeleniach od 6.30 hod., v pondelok, utorok, štvrtok do 14.00 hod., v stredu do 15.30 hod. a v piatok do 13.00 hod.

  • Pondelok3218graphic-icon
  • Utorok2816graphic-icon
  • Streda2714graphic-icon
webygroup
English version
ÚvodÚvodná stránka