Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Mesto Partizánske

Na Šípku pribudlo nové detské ihrisko, ďalšie mesto rekonštruuje Vytlačiť
 

Nové detské ihrisko na Horskej ul.Na sídlisku Šípok v Partizánskom pribudlo nové certifikované detské ihrisko. Na ďalších ihriskách samospráva zabezpečuje rekonštrukčné práce a dopĺňa ich o nové prvky.

Nové ihrisko pozostáva z kombinovanej zostavy, visiacej a pružinovej hojdačky. „Inštalované bolo v takej zostave, aby bolo univerzálne pre deti vo vekovej kategórii od troch do štrnástich rokov, každý si môže v ňom nájsť to svoje. Súčasťou je aj hojdačka nielen pre deti, ale i pre dospelých,“ priblížil dodávateľ stavby Peter Gánoczy. Mesto investovalo aj do kvalitnej dopadovej plochy vo forme gumových rohoží, ktoré spĺňajú bezpečnostné kritéria. „K zvyšným vnútroblokovým ihriskám pripravuje mesto ďalšie úpravy tak, aby mohli byť využívané v maximálnej možnej miere občanmi žijúcimi v tejto lokalite. Zároveň sme začali realizovať rekonštrukciu vnútroblokového ihriska na Ulici Janka Kráľa," povedal primátor Jozef Božik. Samospráva podľa neho realizuje aj dopĺňanie prvkov na viacerých detských ihriskách s tým, že toto dopĺňanie prebieha počas augusta. "Zároveň pripravujeme aj ďalšie verejné obstarávanie na dodávateľa na výstavbu workoutového ihriska, ktoré bude takisto budované na sídlisku Šípok," dodal.

(TASR, upr., 11.8.2018)


 
 

Kultúra a šport

15.1. - 25.1.2019   od 9.00 do 16.00 hod.

Vystava_Tvorivostou_k_umeniu_plagat.jpg

Dom kulltúry v Partizánskom (výstavná sieň)

TVORIVOSŤOU K UMENIU

Súkromná škola úžitkového výtvarníctva v Topoľčanoch a Mestská umelecká agentúra Partizánske vás pozývajú na výstavu TVORIVOSŤOU K UMENIU, ktorú si môžete ...


 

dnes je: 20.1.2019

meniny má: Dalibor

POZVÁNKA na zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Partizánskom

Primátor mesta Partizánske Jozef Božik vás pozýva na 2. riadne zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Partizánskom, ktoré sa uskutoční v utorok 22. januára 2019 o 15.00 hod. vo veľkej zasadačke Mestského úradu v Partizánskom.

webygroup
English version
ÚvodÚvodná stránka