Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Mesto Partizánske

Na jubilejnom Memoriáli Rudolfa Jašíka si zašportoval aj olympionik Matej Tóth

Olympionik Matej Tóth si so svojimi obdivovateľmi odkráčal jedno symbolické koloŠportový areál Základnej školy Rudolfa Jašíka v Partizánskom bol v piatok 26. mája 2017 dejiskom jubilejného 50. ročníka žiackych atletických pretekov – Memoriál Rudolfa Jašíka. Súťažilo sa na ňom viac ako 390 žiakov druhého stupňa z dvanástich základných škôl z okresu Partizánske a z Valašského Meziříčí. Jedným z čestných hostí bol olympijský víťaz z Rio de Janeiro 2016 v chôdzi na 50 km Matej Tóth, ktorý si so svojimi obdivovateľmi odkráčal aj jedno symbolické kolo.

viac...


 

Partizánske a srbské mesto Bajina Basta chcú byť partnermi

Zástupcovia srbského mesta Bajina Basta rokovali s primátorom Partizánskeho o partnerstve miestSamospráva v Partizánskom pokračuje v budovaní siete svojich partnerských miest. V úvode predposledného májového týždňa zavítali do Partizánskeho zástupcovia srbského mesta Bajina Basta, aby s primátorom Jozefom Božikom rokovali o uzatvorení partnerstva medzi obomi mestami.

viac...


 

Z jarných stretnutí primátora s obyvateľmi Šípku, Štrkovca a Centra

Jarné stretnutie primátora s obyvateľmi mestskej časti CentrumJarné kolo verejných stretnutí s občanmi Partizánskeho uzavrel primátor Jozef Božik návštevou posledných troch mestských častí – Šípku, Štrkovca a Centra. Diskutovalo sa na nich o aktuálnom dianí v meste, investičných plánoch samosprávy, ako i o problémoch, ktoré trápia obyvateľov.

viac...


 

Z jarných stretnutí primátora s obyvateľmi Šimonovian, Luhov I a Luhov II

Ďalšie tri jarné stretnutia s obyvateľmi mesta absolvoval primátor Jozef Božik v mestských častiach Šimonovany, Luhy I a Luhy II. Voľnej diskusii o dianí a problémoch v Partizánskom predchádzal prehľad o aktuálnych i plánovaných investičných projektoch samosprávy, o pripravovaných podujatiach a nechýbal ani odpočet plnenia úloh z predchádzajúcich stretnutí.

viac...


 

Z jarných stretnutí primátora s obyvateľmi Návojoviec, Veľkých Bielic a Malých Bielic

Jarné stretnutie primátora s obyvateľmi Veľkých BielicV prvý májový týždeň odštartoval primátor mesta Jozef Božik jarné kolo verejných stretnutí s občanmi jednotlivých mestských častí. O aktuálnom dianí, problémoch i investičných zámeroch v Partizánskom diskutoval ako každý rok najskôr s obyvateľmi Návojoviec, Veľkých Bielic a Malých Bielic.

viac...


 

Príchod mesiaca lásky oslávilo Partizánske dvojdňovým festivalom

XXVII. ročník dvojdňového Májového kultúrneho festivalu v Partizánskom odštartoval tradičným postavením májaTradičným stavaním mája na Námestí SNP odštartoval v posledný aprílový deň XXVII. ročník dvojdňového Májového kultúrneho festivalu v Partizánskom. Pestrý program osláv príchodu mesiaca lásky pritiahol do centra mesta stovky ľudí všetkých vekových kategórií.  

viac...


 
Položky 7-12 z 756

Kultúra a šport

24.6.2017   o 16.00 hod.

Historicky_den_plagat.jpg

areál Vodného hradu v Šimonovanoch

HISTORICKÝ DEŇ V ŠIMONOVANOCH

Mesto Partizánske, Mestská umelecká agentúra Partizánske a Historicko-umelecká spoločnosť Bojník vás pozývajú na HISTORICKÝ DEŇ V ŠIMONOVANOCH, ktorý sa us ...


 

26.6. - 1.7.2017   čas aktivít podľa programu

Tyzden_zdravia_2017_plagat.jpg

miesto aktivít podľa programu

TÝŽDEŇ ZDRAVIA 2017

Mesto Partizánske v spolupráci s Regionálnym úradom verejného zdravotníctva v Prievidzi, Regionálnym kultúrnym centrom v Prievidzi, Úniou nevidiacich a sla ...


 

28.6.2017   od 9.00 hod.

Den_Radovana_Kaufmana_plagat.jpg

Námestie SNP v Partizánskom

DEŇ RADOVANA KAUFMANA – DEŇ MLADÝCH

Slovenský paralympijský výbor a Mesto Partizánske vás pozývajú na podujatie DEŇ RADOVANA KAUFMANA – DEŇ MLADÝCH, ktoré sa uskutoční v stredu 28. júna 2017 ...


 

5.7.2017   o 16.00 hod.

Folklorny_festival_plagat.jpg

Park M. R. Štefánika v Partizánskom

FOLKLÓRNY FESTIVAL

Mesto Partizánske vás pozýva na FOLKLÓRNY FESTIVAL, ktorý sa uskutoční v stredu 5. júla 2017 o 16.00 hod. v Parku Milana Rastislava Štefánika v Partizánsko ...


 

Dnes má službu:

Lekáreň Schneider (HM Tesco)
Nitrianska cesta 1771/118,
958 01 Partizánske

Za obsah zodpovedá
webmaster

dnes je: 24.6.2017

meniny má: Ján

POZVÁNKA na zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Partizánskom

Primátor mesta Partizánske Jozef Božik vás pozýva na 17. riadne zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Partizánskom, ktoré sa uskutoční v utorok 27. júna 2017 o 13.00 hod. v spoločenskej sále Domu kultúry v Partizánskom.

Kúpalisko Dúha je od 21.6.2017 otvorené každý deň už od 10.00 hod.

Klientske oddelenia MsÚ otvorené aj v sobotu

Od 13. mája do 30. júna 2017 sú klientske oddelenia Mestského úradu v Partizánskom otvorené pre verejnosť aj každú sobotu v nepárnom týždni, v čase od 9.00 hod. do 11.00 hod.

webygroup
English version
ÚvodÚvodná stránka