Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Mesto Partizánske

Štrkovčania opäť pripomienkovali najviac rozbité cesty a chodníky

Druhé verejné stretnutie primátora s obyvateľmi mestskej časti ŠtrkovecDruhé kolo verejných stretnutí primátora mesta Jozefa Božika pokračovalo v pondelok 6. júna 2011 na Štrkovci. Oboznámiť sa s odpočtom riešenia pripomienok z predchádzajúceho stretnutia, ale aj predostrieť ďalšie problémy tejto mestskej časti prišlo do jedálne ZŠ Rudolfa Jašíka približne dvadsať päť Štrkovčanov.

viac...


 

Mesto zaplatí za obnovu centrálnej mestskej zóny zo svojho rozpočtu viac

Práce na obnove centrálnej mestskej zóny bežia v plnom prúde.Práce na obnove centrálnej mestskej zóny, na ktoré získalo mesto z fondov EÚ nenávratný finančný príspevok (NFP), bežia v plnom prúde. Ešte koncom minulého volebného obdobia však kvôli nesprávnemu postupu mesta pri riešení zmeny projektu, hrozilo jeho úplné zrušenie. Len vďaka intenzívnym rokovaniam nového vedenia mesta sa podarilo projekt zachrániť. Mesto sa však nevyhne dodatočným nákladom z vlastných zdrojov vo výške 242 tisíc eur.

viac...


 

Spolupráca občanov a polície sa zlepšila, zvýšila sa aj objasnenosť trestných činov

Primátor diskutoval o bezpečnostnej situácii s riaditeľom Okresného riaditeľstva PZ v Partizánskom Jozefom Mojžišom (prvý zľava) a s nedávno vymenovaným  riaditeľom povereným riadením Obvodného oddelenia PZ v Partizánskom Milanom Chuťkom.Téma bezpečnosti obyvateľov a s ňou súvisiace prijaté aj navrhované opatrenia rezonovala v stredu 1. júna 2011 na pracovnom stretnutí primátora mesta Jozefa Božika s riaditeľom Okresného riaditeľstva PZ v Partizánskom Jozefom Mojžišom a s nedávno vymenovaným riaditeľom povereným riadením Obvodného oddelenia PZ v Partizánskom Milanom Chuťkom.

viac...


 

Na 44. ročníku Memoriálu Rudolfa Jašíka najviac zabodovala ZŠ Veľká okružná

44. ročník Memoriálu Rudolfa JašíkaSlnečné počasie a hlavne výborná športová atmosféra sprevádzali v piatok 27. mája 2011 jeden z najstarších žiackych atletických mítingov na Slovensku – Memoriál Rudolfa Jašíka. Na jeho 44. ročníku sa v areáli ZŠ Rudolfa Jašíka v Partizánskom stretlo 325 žiakov a žiačok z jedného osemročného gymnázia a desiatich základných škôl.

viac...


 

Odborníci diskutovali o sociálnych a zdravotníckych problémoch regiónu

II. vedecko-odborná konferencia -  Sociálne a zdravotnícke problémy hornonitrianskeho regiónu.V piatok 27. mája 2011 sa v Partizánskom uskutočnila II. vedecko-odborná konferencia pod názvom Sociálne a zdravotnícke problémy hornonitrianskeho regiónu. Usporiadala ju Vysoká škola zdravotníctva a sociálnej práce svätej Alžbety n. o. Bratislava, detašované pracovisko sv. Cyrila a Metóda v Partizánskom. Cieľom konferencie, ktorú viedol vedúci pracoviska profesor Miron Šramka, bolo riešiť sociálne a zdravotnícke problémy regiónu.

viac...


 

Prvé promócie absolventov v Partizánskom

Slávnostné promócie absolventov VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžebety, detašované pracovisko sv. Cyrila a Metoda v PartizánskomV piatok 27. mája 2011 sa v Panoramatickom kine v Partizánskom uskutočnili prvé slávnostné promócie vysokoškolákov v histórii mesta. Akademické tituly bakalár a diplomy v odbore sociálna práca si z rúk tajomníka detašovaného pracoviska Michala Valacha prevzalo prvých 98 absolventom bakalárskeho štúdia detašovaného pracoviska sv. Cyrila a Metoda v Partizánskom VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety v Bratislave.

viac...


 
Položky 733-738 z 811

Kultúra a šport

30.4. - 1.5.2018   od 19.00 hod., od 9.30 hod.

Majovy_kulturny_festival_2018_plagat.jpg

Námestie SNP v Partizánskom

XXVIII. MÁJOVÝ KULTÚRNY FESTIVAL

Mesto Partizánske a Mestská umelecká agentúra Partizánske vás pozývajú na XXVIII. MÁJOVÝ KULTÚRNY FESTIVAL, ktorý sa uskutoční v dňoch 30. apríla a 1. mája ...


 

2.5.2018   o 10.30 hod.

Spomienka_na_generala_Stefanika_plagat.jpg

Park M. R. Štefánika v Partizánskom

SPOMIENKA NA MILANA RASTISLAVA ŠTEFÁNIKA

Primátor mesta Partizánske, Poslanecký zbor Mestského zastupiteľstva v Partizánskom, Spoločnosť M. R. Štefánika a Mestská umelecká agentúra Partizánske vás ...


 

22.5.2018   o 19.00 hod.

Koncert_Marie_Rottrova_novy_termin_plagat.jpg

Mestská športová hala v partizánskom

KONCERT MÁRIE ROTTROVEJ

Pozývame vás na koncert českej lady soul MARIE ROTTROVEJ s Bigbandom a hosťom Petrom Němcom, ktorý sa uskutoční v utorok 22. mája 2018 (pôvodne 15. apríla ...


 

Dnes má službu:

Lekáreň Schneider (HM Tesco)
Nitrianska cesta 1771/118,
958 01 Partizánske

Za obsah zodpovedá
webmaster

dnes je: 25.4.2018

meniny má: Marek

Zápis detí do MŠ

Zápis detí do MŠ v Partizánskom sa uskutoční v dňoch 2. - 11. mája 2018 počas prevádzky v jednotlivých školách.

Celoplošná deratizácia

V dňoch 1. až 30. apríla 2018 sa na území mesta uskutoční povinná celoplošná deratizácia

webygroup
English version
ÚvodÚvodná stránka