Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Mesto Partizánske

Aktivity ICM dávajú mladým priestor na sebarealizáciu

Zasadnutie snemu ICM PartizánskeBilancovanie činností počas uplynulého roka a plánovanie nových aktivít bolo náplňou prvého tohtoročného snemu Informačného centra mladých (ICM) v Partizánskom, ktoré sa uskutočnilo vo štvrtok 26. mája 2011 v malej zasadačke mestského úradu.

viac...


 

Z mimoriadneho zasadnutia Mestského zastupiteľstva v Partizánskom

2. mimoriadne zasadnutie MsZ v PartizánskomMesto Partizánske poskytne mestskej neziskovej organizácii Domov Partizánske zo svojho rozpočtu návratnú finančnú výpomoc vo výške 45 tisíc eur na preklenutie ekonomických problémov. Vo štvrtok 26. mája 2011 o tom rozhodlo Mestské zastupiteľstvo v Partizánskom na svojom druhom mimoriadnom zasadnutí.

viac...


 

Pre koho budú nové byty na sídlisku Šípok?

Druhé verejné stretnutie primátora s obyvateľmi ŠípkuObyvatelia Šípku sa v pondelok 23. mája 2011 po troch mesiacoch opäť stretli v jedálni ZŠ Malinovského s primátorom mesta Jozefom Božikom, aby diskutovali o aktuálnom dianí v tejto mestskej časti. Vypočuť si odpočet riešených požiadaviek z marcového stretnutia, ako aj informácie o zrealizovaných a plánovaných aktivitách mesta si prišlo približne 50 občanov.

viac...


 

Päť mesiacov úradovania primátora Jozefa Božika

Milí spoluobčania,
22. decembra 2010 som sa ujal funkcie primátora s plným vedomím zodpovednosti za riadenie a reprezentovanie územnej samosprávy nášho mesta. V spolupráci s poslaneckým zborom ako aj zamestnancami mestského úradu a mestských organizácií sa snažím o realizáciu verejnej politiky, zohľadňujúcej ekonomické možnosti, dedičstvo minulosti, entuziazmus, vôľu a chuť pomáhať rozvoju jednotlivých oblastí. Zdôrazňujúc princípy otvorenosti, komunikatívnosti, úprimnosti, ale i solidarity a spolupatričnosti, bolo možné v priebehu uplynulých mesiacov zrealizovať viacero konkrétnych rozhodnutí a iniciatív.

viac...


 

Primátor prijal zástupcov mládežníckych samospráv zo Srbska

Prijatie zástupcov mládežníckych samospráv zo Srbska u primátoraPrimátor mesta Jozef Božik prijal v stredu 18. mája 2011 v obradnej sieni mestského úradu 16-člennú delegáciu zástupcov mládežníckych samospráv zo Srbska. Vedúci jednotlivých mládežníckych centier si počas návštevy vymenili skúsenosti z dobrovoľníckej práce s mladými ľuďmi nášho mesta.

viac...


 

Vzájomná komunikácia a spolupráca je pri riešení problémov nevyhnutná

Na stretnutí sa zúčastnil aj riaditeľ Krajského riaditeľstva Policajného zboru PZ v Trenčíne Peter Műller a riaditeľ Okresného riaditeľstva PZ v Partizánskom Jozef Mojžiš.Otázka bezpečnosti obyvateľov súvisiaca so správaním asociálov v meste bola hlavnou témou verejného stretnutia pod názvom Za pokoj a bezpečnosť slušných občanov, ktoré sa uskutočnilo v utorok 17. mája 2011 v Panoramatickom kine v Partizánskom. Na stretnutí sa zúčastnil aj riaditeľ Krajského riaditeľstva Policajného zboru (PZ) v Trenčíne Peter Műller a riaditeľ Okresného riaditeľstva PZ v Partizánskom Jozef Mojžiš.

viac...


 
Položky 739-744 z 811

Kultúra a šport

30.4. - 1.5.2018   od 19.00 hod., od 9.30 hod.

Majovy_kulturny_festival_2018_plagat.jpg

Námestie SNP v Partizánskom

XXVIII. MÁJOVÝ KULTÚRNY FESTIVAL

Mesto Partizánske a Mestská umelecká agentúra Partizánske vás pozývajú na XXVIII. MÁJOVÝ KULTÚRNY FESTIVAL, ktorý sa uskutoční v dňoch 30. apríla a 1. mája ...


 

2.5.2018   o 10.30 hod.

Spomienka_na_generala_Stefanika_plagat.jpg

Park M. R. Štefánika v Partizánskom

SPOMIENKA NA MILANA RASTISLAVA ŠTEFÁNIKA

Primátor mesta Partizánske, Poslanecký zbor Mestského zastupiteľstva v Partizánskom, Spoločnosť M. R. Štefánika a Mestská umelecká agentúra Partizánske vás ...


 

22.5.2018   o 19.00 hod.

Koncert_Marie_Rottrova_novy_termin_plagat.jpg

Mestská športová hala v partizánskom

KONCERT MÁRIE ROTTROVEJ

Pozývame vás na koncert českej lady soul MARIE ROTTROVEJ s Bigbandom a hosťom Petrom Němcom, ktorý sa uskutoční v utorok 22. mája 2018 (pôvodne 15. apríla ...


 

Dnes má službu:

Lekáreň Schneider (HM Tesco)
Nitrianska cesta 1771/118,
958 01 Partizánske

Za obsah zodpovedá
webmaster

dnes je: 25.4.2018

meniny má: Marek

Zápis detí do MŠ

Zápis detí do MŠ v Partizánskom sa uskutoční v dňoch 2. - 11. mája 2018 počas prevádzky v jednotlivých školách.

Celoplošná deratizácia

V dňoch 1. až 30. apríla 2018 sa na území mesta uskutoční povinná celoplošná deratizácia

webygroup
English version
ÚvodÚvodná stránka