Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Mesto Partizánske

AKTUÁLNE INFORMÁCIE

Prvé promócie absolventov v Partizánskom

Slávnostné promócie absolventov VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžebety, detašované pracovisko sv. Cyrila a Metoda v PartizánskomV piatok 27. mája 2011 sa v Panoramatickom kine v Partizánskom uskutočnili prvé slávnostné promócie vysokoškolákov v histórii mesta. Akademické tituly bakalár a diplomy v odbore sociálna práca si z rúk tajomníka detašovaného pracoviska Michala Valacha prevzalo prvých 98 absolventom bakalárskeho štúdia detašovaného pracoviska sv. Cyrila a Metoda v Partizánskom VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety v Bratislave.

viac...


 

Aktivity ICM dávajú mladým priestor na sebarealizáciu

Zasadnutie snemu ICM PartizánskeBilancovanie činností počas uplynulého roka a plánovanie nových aktivít bolo náplňou prvého tohtoročného snemu Informačného centra mladých (ICM) v Partizánskom, ktoré sa uskutočnilo vo štvrtok 26. mája 2011 v malej zasadačke mestského úradu.

viac...


 

Z mimoriadneho zasadnutia Mestského zastupiteľstva v Partizánskom

2. mimoriadne zasadnutie MsZ v PartizánskomMesto Partizánske poskytne mestskej neziskovej organizácii Domov Partizánske zo svojho rozpočtu návratnú finančnú výpomoc vo výške 45 tisíc eur na preklenutie ekonomických problémov. Vo štvrtok 26. mája 2011 o tom rozhodlo Mestské zastupiteľstvo v Partizánskom na svojom druhom mimoriadnom zasadnutí.

viac...


 

Pre koho budú nové byty na sídlisku Šípok?

Druhé verejné stretnutie primátora s obyvateľmi ŠípkuObyvatelia Šípku sa v pondelok 23. mája 2011 po troch mesiacoch opäť stretli v jedálni ZŠ Malinovského s primátorom mesta Jozefom Božikom, aby diskutovali o aktuálnom dianí v tejto mestskej časti. Vypočuť si odpočet riešených požiadaviek z marcového stretnutia, ako aj informácie o zrealizovaných a plánovaných aktivitách mesta si prišlo približne 50 občanov.

viac...


 

Päť mesiacov úradovania primátora Jozefa Božika

Milí spoluobčania,
22. decembra 2010 som sa ujal funkcie primátora s plným vedomím zodpovednosti za riadenie a reprezentovanie územnej samosprávy nášho mesta. V spolupráci s poslaneckým zborom ako aj zamestnancami mestského úradu a mestských organizácií sa snažím o realizáciu verejnej politiky, zohľadňujúcej ekonomické možnosti, dedičstvo minulosti, entuziazmus, vôľu a chuť pomáhať rozvoju jednotlivých oblastí. Zdôrazňujúc princípy otvorenosti, komunikatívnosti, úprimnosti, ale i solidarity a spolupatričnosti, bolo možné v priebehu uplynulých mesiacov zrealizovať viacero konkrétnych rozhodnutí a iniciatív.

viac...


 

Primátor prijal zástupcov mládežníckych samospráv zo Srbska

Prijatie zástupcov mládežníckych samospráv zo Srbska u primátoraPrimátor mesta Jozef Božik prijal v stredu 18. mája 2011 v obradnej sieni mestského úradu 16-člennú delegáciu zástupcov mládežníckych samospráv zo Srbska. Vedúci jednotlivých mládežníckych centier si počas návštevy vymenili skúsenosti z dobrovoľníckej práce s mladými ľuďmi nášho mesta.

viac...


 
Položky 787-792 z 860

Kultúra a šport

13.12. - 16.12.2018   začiatok podľa programu

Vianocny_cas_plagat.jpg

Námestie SNP v Partizánskom

VIANOČNÝ ČAS

Mesto Partizánske a Mestská umelecká agentúra Partizánske vás pozývajú stráviť VIANOČNÝ ČAS na Námestí SNP v Partizánskom, kde pre vás v dňoch 13. – 16. de ...


 

31.12.2018   o 22.30 hod.

Silvester_v_meste_2018_plagat.jpg

Námestie SNP v Partizánskom

SILVESTER V MESTE

Primátor mesta Partizánske, Poslanecký zbor Mestského zastupiteľstva v Partizánskom a Mestská umelecká agentúra Partizánske vás pozývajú na oslavy SILVESTR ...


 

dnes je: 16.12.2018

meniny má: Albína

webygroup
English version
ÚvodÚvodná stránka