Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Mesto Partizánske

Modernizáciu učební vo viacerých základných školách chce mesto financovať z eurofondov

Samospráva v Partizánskom sa bude uchádzať o nenávratný finančný príspevok z Integrovaného regionálneho operačného programu na modernizáciu odborných, jazykových a počítačových učební v troch základných školách.

viac...


 

Na jubilejnom Memoriáli Rudolfa Jašíka si zašportoval aj olympionik Matej Tóth

Olympionik Matej Tóth si so svojimi obdivovateľmi odkráčal jedno symbolické koloŠportový areál Základnej školy Rudolfa Jašíka v Partizánskom bol v piatok 26. mája 2017 dejiskom jubilejného 50. ročníka žiackych atletických pretekov – Memoriál Rudolfa Jašíka. Súťažilo sa na ňom viac ako 390 žiakov druhého stupňa z dvanástich základných škôl z okresu Partizánske a z Valašského Meziříčí. Jedným z čestných hostí bol olympijský víťaz z Rio de Janeiro 2016 v chôdzi na 50 km Matej Tóth, ktorý si so svojimi obdivovateľmi odkráčal aj jedno symbolické kolo.

viac...


 

Partizánske a srbské mesto Bajina Basta chcú byť partnermi

Zástupcovia srbského mesta Bajina Basta rokovali s primátorom Partizánskeho o partnerstve miestSamospráva v Partizánskom pokračuje v budovaní siete svojich partnerských miest. V úvode predposledného májového týždňa zavítali do Partizánskeho zástupcovia srbského mesta Bajina Basta, aby s primátorom Jozefom Božikom rokovali o uzatvorení partnerstva medzi obomi mestami.

viac...


 

Z jarných stretnutí primátora s obyvateľmi Šípku, Štrkovca a Centra

Jarné stretnutie primátora s obyvateľmi mestskej časti CentrumJarné kolo verejných stretnutí s občanmi Partizánskeho uzavrel primátor Jozef Božik návštevou posledných troch mestských častí – Šípku, Štrkovca a Centra. Diskutovalo sa na nich o aktuálnom dianí v meste, investičných plánoch samosprávy, ako i o problémoch, ktoré trápia obyvateľov.

viac...


 

Z jarných stretnutí primátora s obyvateľmi Šimonovian, Luhov I a Luhov II

Ďalšie tri jarné stretnutia s obyvateľmi mesta absolvoval primátor Jozef Božik v mestských častiach Šimonovany, Luhy I a Luhy II. Voľnej diskusii o dianí a problémoch v Partizánskom predchádzal prehľad o aktuálnych i plánovaných investičných projektoch samosprávy, o pripravovaných podujatiach a nechýbal ani odpočet plnenia úloh z predchádzajúcich stretnutí.

viac...


 

Z jarných stretnutí primátora s obyvateľmi Návojoviec, Veľkých Bielic a Malých Bielic

Jarné stretnutie primátora s obyvateľmi Veľkých BielicV prvý májový týždeň odštartoval primátor mesta Jozef Božik jarné kolo verejných stretnutí s občanmi jednotlivých mestských častí. O aktuálnom dianí, problémoch i investičných zámeroch v Partizánskom diskutoval ako každý rok najskôr s obyvateľmi Návojoviec, Veľkých Bielic a Malých Bielic.

viac...


 
Položky 13-18 z 763

Kultúra a šport

2.7. - 27.8.2017   o 19.00 hod.

Nedelne_promenadne_koncerty_plagat.jpg

Námestie SNP pred Domom kultúry v Partizánskom

NEDEĽNÉ PROMENÁDNE KONCERTY

Pozývame vás na júlové a augustové NEDEĽNÉ PROMENÁDNE KONCERTY, ktoré sa uskutočnia každú nedeľu o 19.00 hod. na Námestí SNP pred Domom kultúry v Partizáns ...


 

26.8.2017   9.30 hod.

Mestske_oslavy_SNP_plagat.jpg

Námestie SNP v Partizánskom

MESTSKÉ OSLAVY 73. VÝROČIA SLOVENSKÉHO NÁRODNÉHO POVSTANIA

Primátor mesta Partizánske Jozef Božik, poslanecký zbor Mestského zastupiteľstva v Partizánskom, ZO Slovenského zväzu protifašistických bojovníkov v Partiz ...


 

26.8.2017   o 15.00 hod.

Krajske_oslavy_SNP_plagat.jpg

Jankov Vŕšok

KRAJSKÉ OSLAVY 73. VÝROČIA SNP

Trenčiansky samosprávny kraj, Mesto Bánovce nad Bebravou, Mesto Partizánske, Obec Uhrovec a Oblastný výbor SZPB Trenčín vás pozývajú na KRAJSKÉ OSLAVY 73. ...


 

Dnes má službu:

Benu Lekáreň
Gen. Svobodu 1099/58 (Kaufland),
958 01 Partizánske

02/206 341 48

Za obsah zodpovedá
webmaster

dnes je: 21.8.2017

meniny má: Jana

POZVÁNKA na zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Partizánskom

Primátor mesta Partizánske Jozef Božik vás pozýva na 19. riadne zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Partizánskom, ktoré sa uskutoční v utorok 22. augusta 2017 o 13.00 hod. vo veľkej zasadačke Mestského úradu v Partizánskom.

Zmena stránkových hodín MsÚ počas prázdnin

Od 1. júla 2017 do 31. augusta 2017 budú upravené stránkové hodiny na Mestskom úrade v Partizánskom. V tomto období vybavíte úradné záležitosti v klientskom oddelení od 6.30 hod., v pondelok, utorok, štvrtok do 14.00 hod., v stredu do 15.30 hod. a v piatok do 13.00 hod.

webygroup
English version
ÚvodÚvodná stránka