Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Mesto Partizánske

Športové centrum pri ZŠ Radovana Kaufmana je už otvorené

Slávnostné otvorenie Športového centra pri ZŠ Radovana Kaufmana v Partizánskom V Základnej škole Radovana Kaufmana v Partizánskom mali vo štvrtok 3. novembra 2016 predčasné Vianoce. Dostali dar v podobe nového športového centra, ktoré prestrihnutím pásky slávnostne otvorili riaditeľka školy Jana Somogyiová, primátor mesta Jozef Božik a hosť z Dánska Jens-Jorgen Pedersen.

viac...


 

Z októbrového kontrolného dňa primátora na stavbách

Októbrový kontrolný deň primátora na stavbách - celoplošné opravy vozovky na Nemocničnej uliciVšetky aktuálne investičné aktivity samosprávy v Partizánskom sa realizujú pod holým nebom. Aj napriek výkyvom jesenného počasia pokračujú stavebné práce podľa harmonogramu. Tieto uspokojivé informácie priniesol vo štvrtok 27. októbra 2016 kontrolný deň primátora mesta Jozefa Božika na stavbách.

viac...


 

Partizánske rozvíja spoluprácu miest aj po línii Česko-Slovenskej Baťovej spoločnosti

Oslavy 98. výročia vzniku ČSR - členstvo mesta Napajedla v Česko-Slovenskej Baťovej spoločnosti spečatila podpisom memoranda jeho starostka Irena Brabcová Česko-Slovenská Baťova spoločnosť, ktorej ambíciou je upevňovať a rozvíjať vzájomnú spoluprácu samospráv, záujmových združení i občanov Slovenskej a Českej republiky, sa rozrástla. Podpisom memoranda sa k jej doterajším desiatim členom pridalo moravské mesto Napajedla. Stalo sa tak v stredu 26. októbra 2016 počas osláv 98. výročia vzniku  Československej republiky (ČSR) v Mestskom panoramatickom 3D kine v Partizánskom.

viac...


 

Z októbrového zasadnutia Mestského zastupiteľstva v Partizánskom

V utorok 25. októbra 2016 sa uskutočnilo 13. riadne zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Partizánskom. V jeho úvode zazneli tóny štátnej hymny, ktorou si poslanci uctili 98. výročie vzniku ČSR. Význam tohto historického medzníka pripomenul v úvodnom slove primátor Jozef Božik.

viac...


 

Školákov z Partizánskeho, Valašského Meziříčí a Benešova spojilo netradičné vyučovanie

Česko-Slovenský deň v ZŠ s MŠ Veľká okružnáProjekt Česko-Slovenský deň, ktorý má za cieľ naučiť slovenské deti lepšie porozumieť češtine a české deti slovenčine, mal tento rok druhé pokračovanie. Školáci na základných školách v Partizánskom absolvovali v stredu 19. októbra 2016 spoločné hodiny slovenského jazyka, českého jazyka či regionálnej výchovy so svojimi rovesníkmi z partnerských miest Valašské Meziříčí a Benešov. Z netradičného vyučovania si okrem nových poznatkov, zážitkov a priateľstiev odniesli aj praktický slovensko-český a česko-slovenský slovník.

viac...


 

Z jesenných stretnutí primátora s obyvateľmi Luhov II, Luhov I a Centra

Jesenné stretnutie primátora s obyvateľmi Luhov IIDruhý októbrový týždeň zavŕšil primátor Jozef Božik jesenné kolo verejných stretnutí s občanmi Partizánskeho. Priestor na diskusiu s vedením mesta dostali deň po dni obyvatelia mestských častí Luhy II, Luhy I a Centrum.

viac...


 
Položky 31-36 z 747

Kultúra a šport

25.5.2017   o 14.00 hod.

Miniplayback_show_2017_plagat.jpg

Dom kultúry v Partizánskom

MINI PLAYBACK SHOW

Mesto Partizánske, Centrum voľného času Partizánske a Mestská umelecká agentúra Partizánske vás pozývajú na obľúbené súťažno-zábavné podujatie MINI PLAYBA ...


 

3.5. - 29.5.2017   od 10.00 do 16.00 hod., utorky a štvrtky

Doktor_Esperanto_plagat.jpg

Mestské múzeum Partizánske

Doktor Esperanto

Mesto Partizánske, združenie Edukácia@Internet a Slovenská esperantská federácia Vás pozývajú na výstavu vo forme komixu Doktor Esperanto (Život a dielo Ľu ...


 

27.5.2017   od 10.00 hod.

Cesta_rozpravkovym_lesom_2017_plagat.jpg

Vstup pod Salašom, program na lúke pri bývalej chate Ondrej

CESTA ROZPRÁVKOVÝM LESOM

Pozývame vás na CESTU ROZPRÁVKOVÝM LESOM, ktorá sa uskutoční v sobotu 27. mája 2017. Vstup do rozprávkového lesa je cez Kráľovskú bránu pod Salašom – medz ...


 

17.6.2017   o 15.00 hod.

S_S_S_2017_plagat.jpg

Areál futbalového ihriska v Šimonovanoch

Š Š Š 2017

Pozývame vás na veľké športovo-spoločenské a zábavno-rodinné podujatie troch mestských častí Šimonovany, Šípok a Štrkovec, ktoré sa uskutoční v sobotu 17. ...


 

Kultúra a šport

3.6.2017   o 9.30 hod.

Bezecke_preteky_plagat.jpg

areál ZŠ s MŠ Veľká okružná

BEŽECKÉ PRETEKY

Združenie kresťanských seniorov Partizánske, ZŠ s MŠ Veľká okružná Partizánske a Mesto Partizánske vás pozývajú na III. ročník BEŽECKÝCH PRETEKOV rekreačný ...


 

Dnes má službu:

Lekáreň Schneider (HM Tesco)
Nitrianska cesta 1771/118,
958 01 Partizánske

Za obsah zodpovedá
webmaster

dnes je: 25.5.2017

meniny má: Urban

Matričný úrad v Partizánskom bude v dňoch 24. a 25. mája 2017 z prevádzkových dôvodov zatvorený.

Klientske oddelenia MsÚ otvorené aj v sobotu

Od 13. mája do 30. júna 2017 sú klientske oddelenia Mestského úradu v Partizánskom otvorené pre verejnosť aj každú sobotu v nepárnom týždni, v čase od 9.00 hod. do 11.00 hod.

Zisťovanie o príjmoch a životných podmienkach domácností

Štatistický úrad SR uskutočňuje od 10. apríla do 29. mája 2017 zisťovanie údajov o príjmoch a životných podmienkach domácností.

webygroup
English version
ÚvodÚvodná stránka