Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Mesto Partizánske

Z jesenných stretnutí primátora s obyvateľmi Šípku, Šimonovian a Štrkovca

Jesenné stretnutie primátora s obyvateľmi ŠtrkovcaSeriál jesenných verejných stretnutí primátora Jozefa Božika s občanmi Partizánskeho pokračoval prvý októbrový týždeň, kedy s vedením mesta diskutovali obyvatelia mestských častí Šípok, Šimonovany a Štrkovec.

viac...


 

Partizánske hostilo Ekotopfilm – Envirofilm

Festival Ekotopfilm - Envirofilm v Partizánskom Medzinárodný environmentálny filmový festival Ekotopfilm – Envirofil zavítal v rámci svojej regionálnej tour po prvýkrát aj do Partizánskeho. Vybrané víťazné filmy festivalu, zameraného na témy súvisiace s ekológiou, ochranou životného prostredia a trvalo udržateľným rozvojom, si mohli Partizánčania pozrieť v stredu 5. októbra 2016 v Mestskom panoramatickom 3D kine.

viac...


 

Z jesenných stretnutí primátora s obyvateľmi Návojoviec, Malých Bielic a Veľkých Bielic

Jesenné stretnutie primátora s obyvateľmi M. BielicPrimátor Jozef Božik začal v pondelok 26. septembra 2016 v Návojovciach jesenné kolo verejných stretnutí s občanmi jednotlivých mestských častí. O deň neskôr diskutoval o aktuálnych témach rozvoja mesta s Malobieličanmi a v stredu s obyvateľmi Veľkých Bielic.

viac...


 

Partizánske je v boji proti asociálom príkladom pre iné mestá

Aktivity v boji za práva slušných ľudí v Partizánskom začali priamo prenikať do života jeho obyvateľov v roku 2012. Viac ako tritisíc ľudí dalo vtedy svojou účasťou v spoločnom pochode jasne najavo svoj postoj. V stredu 28. septembra 2016, štyri roky od pochodu a petície za práva slušných ľudí, sa diskutovalo o aktuálnej situácii v Partizánskom, aj o zmenách, ktoré postupne vedenie mesta spolu s poslancami začalo uplatňovať.

viac...


 

Do Európskeho týždňa mobility sa zapojilo aj Partizánske

Deň bez áut v Partizánskom - pre najmenších bolo na Námestí SNP pripravené dopravné ihriskoBezplatná preprava mestskou hromadnou dopravou bola vo štvrtok 22. septembra 2016 súčasťou Dňa bez áut, ktorý v rámci Európskeho týždňa mobility zorganizovalo mesto Partizánske. Do kampane, zameranej na podporu trvalo udržateľnej mobility, sa zapojilo aj sprievodnými aktivitami na Námestí SNP.

viac...


 

Zo septembrového kontrolného dňa primátora na stavbách

Septembrový kontrolný deň primátora na stavbách - výstavba odstavných plôch pri ZUŠMesto Partizánske zrealizovalo od začiatku roka už viac ako tridsať väčších i menších investičných zámerov a v tejto iniciatíve pokračuje aj ďalej. Dokazujú to viaceré rozpracované projekty, o aktuálnom stave ktorých sa hovorilo v utorok 20. septembra 2016 na kontrolnom dni primátora Jozefa Božika na stavbách.

viac...


 
Položky 37-42 z 747

Kultúra a šport

25.5.2017   o 14.00 hod.

Miniplayback_show_2017_plagat.jpg

Dom kultúry v Partizánskom

MINI PLAYBACK SHOW

Mesto Partizánske, Centrum voľného času Partizánske a Mestská umelecká agentúra Partizánske vás pozývajú na obľúbené súťažno-zábavné podujatie MINI PLAYBA ...


 

3.5. - 29.5.2017   od 10.00 do 16.00 hod., utorky a štvrtky

Doktor_Esperanto_plagat.jpg

Mestské múzeum Partizánske

Doktor Esperanto

Mesto Partizánske, združenie Edukácia@Internet a Slovenská esperantská federácia Vás pozývajú na výstavu vo forme komixu Doktor Esperanto (Život a dielo Ľu ...


 

27.5.2017   od 10.00 hod.

Cesta_rozpravkovym_lesom_2017_plagat.jpg

Vstup pod Salašom, program na lúke pri bývalej chate Ondrej

CESTA ROZPRÁVKOVÝM LESOM

Pozývame vás na CESTU ROZPRÁVKOVÝM LESOM, ktorá sa uskutoční v sobotu 27. mája 2017. Vstup do rozprávkového lesa je cez Kráľovskú bránu pod Salašom – medz ...


 

17.6.2017   o 15.00 hod.

S_S_S_2017_plagat.jpg

Areál futbalového ihriska v Šimonovanoch

Š Š Š 2017

Pozývame vás na veľké športovo-spoločenské a zábavno-rodinné podujatie troch mestských častí Šimonovany, Šípok a Štrkovec, ktoré sa uskutoční v sobotu 17. ...


 

Kultúra a šport

3.6.2017   o 9.30 hod.

Bezecke_preteky_plagat.jpg

areál ZŠ s MŠ Veľká okružná

BEŽECKÉ PRETEKY

Združenie kresťanských seniorov Partizánske, ZŠ s MŠ Veľká okružná Partizánske a Mesto Partizánske vás pozývajú na III. ročník BEŽECKÝCH PRETEKOV rekreačný ...


 

Dnes má službu:

Lekáreň Schneider (HM Tesco)
Nitrianska cesta 1771/118,
958 01 Partizánske

Za obsah zodpovedá
webmaster

dnes je: 25.5.2017

meniny má: Urban

Matričný úrad v Partizánskom bude v dňoch 24. a 25. mája 2017 z prevádzkových dôvodov zatvorený.

Klientske oddelenia MsÚ otvorené aj v sobotu

Od 13. mája do 30. júna 2017 sú klientske oddelenia Mestského úradu v Partizánskom otvorené pre verejnosť aj každú sobotu v nepárnom týždni, v čase od 9.00 hod. do 11.00 hod.

Zisťovanie o príjmoch a životných podmienkach domácností

Štatistický úrad SR uskutočňuje od 10. apríla do 29. mája 2017 zisťovanie údajov o príjmoch a životných podmienkach domácností.

webygroup
English version
ÚvodÚvodná stránka