Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Dve hodiny pre krajšie PartizánskeVytlačiť
 

Mesto Partizánske pozýva všetkých občanov na celomestskú brigádu Dve hodiny pre krajšie Partizánske, ktorá sa uskutoční vo štvrtok 11. apríla 2019 v čase od 15.00 do 17.00 hod. Cieľom akcie je zapojiť občanov do vyčistenia verejných priestranstiev, a prispieť tak k jarnému upratovaniu mesta.

Čistiť sa bude bezprostredné okolie bytových domov a verejné priestranstvá. Odpad sa bude dávať priamo do zberných nádob na zmesový komunálny odpad a do plastových vriec, ktoré je potrebné dočasne umiestniť pri zberné nádoby (okrem odpadu zo zelene). Plastové vrecia si môžete prevziať u bytových hospodárov. Naplnené vrecia budú po 17.00 hod. odvážať Technické služby mesta Partizánske.

Čistenie mesta nezahŕňa odvoz objemných odpadov, odpadov zo záhrad, ktorých nakladanie je riešené v individuálnych zberoch, prípadne je možné ich zaviesť na zberný dvor

V prípade nepriaznivého počasia je stanovený náhradný termín akcie na 25.4.2019.


 
 

POZVÁNKA na zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Partizánskom

Primátor mesta Partizánske Jozef Božik vás pozýva na 4. riadne zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Partizánskom, ktoré sa uskutoční v utorok 30. apríla 2019 o 13.00 hod. vo veľkej zasadačke Mestského úradu v Partizánskom.

Celoplošná deratizácia

V dňoch 1. až 30. apríla 2019 sa na území mesta uskutoční povinná celoplošná deratizácia

dnes je: 23.4.2019

meniny má: Vojtech

webygroup
English version
ÚvodÚvodná stránka