Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Komisie MsZ

Komisia pre sociálnu a bytovú politiku

Predseda: Mgr. Mária Hazuchová

Sekretári: Mgr. Žaneta Junasová

Členovia - poslanci: Ivan Boháček, PaedDr. Ľubica Guštarová, Ľudovít Kamien, MUDr. Gabriel Krbúšik,  MUDr. Helena Kúdelová
Členovia - neposlanci: Ing. Renáta Bóriková, Mária Kačinová, Daniela Kaksová, Michal Trčo, Gabriela Zúbeková

Komisia pre financie, rozpočet a ekonomiku

Predseda: Erich Dvonč 

Sekretár: Ing. Adriana Bočkayová                   

Členovia - poslanci: Ing. Ľubomír Fiksel, Ing. Jiří Foks, Ing. Anton Jašík, Juraj Krasula, Ing. Iveta Matejovová
Členovia - neposlanci: Ing. Anton Bábik, Mgr. Andrej Grolmus, Ing. Miloš Marko, Ing. Michal Orihel, PhD., Ing. Rudolf Trčo

Komisia pre výstavbu a územné plánovanie

Predseda: Ľudovít Kamien

Sekretár: Ing. Radoslav Žatko

Členovia - poslanci: Pavol Dorman, Miroslav Gendiar, Ing. Anton Jašík, Ing. Peter Matloň, Tomáš Merašický
Členovia - neposlanci: Ing. Ladislav Cichý, Peter Kalamen, Ing. Marián Minarovič, Ing. Jaroslav Palatický, Ing. Ján Šimko 

Komisia pre školstvo, vzdelávanie a mládež

Predseda: PaedDr. Ľubica Guštarová

Sekretár: Iveta Škodová

Členovia - poslanci: Mgr. Mária Hazuchová, PhDr. Vladimír Marko, Ing. Peter Matloň, Mgr. Hana Vanková
Členovia - neposlanci: Mgr. Jana Beňušková, PaedDr. Mária Gendiarová, PhD., Ing. Katarína Hartmannová, Zuzana Michnová, PaedDr. Dagmar Pučeková

Komisia pre kultúru a cestovný ruch

Predseda: Ľubomír Beňo

Sekretár: Mgr. Elena Valenteje

Členovia - poslanci: Mária Bielešová, Miroslav Gendiar, PhDr. Vladimír Marko, Ing. Iveta Matejovová, Ing. Peter Matloň
Členovia - neposlanci: Renáta Andrejová, Ing. Ladislav Centár, Štefan Janco, Mgr. Jozef Krasula, Mgr. Lukáš Števík

Komisia pre životné prostredie, dopravu a verejné služby

Predseda: Mária Bielešová

Sekretár: Beáta Katulincová

Členovia - poslanci: Pavol Dorman, Jaroslav Hýll, Juraj Krasula, MUDr. Helena Kúdelová, Iveta Struhárová

Členovia - neposlanci: Jozef Jakubík, Branislav Moňok, Ing. Vladimír Šimko, Ing. Monika Štetiarová, Bc Alexandra Vavrová

Komisia pre podporu športu

Predseda: Mgr. Vladimír Karásek

Sekretár: Iveta Škodová

Členovia - poslanci: Ing. Ľubomír Fiksel, Ing. Jiří Foks, Jaroslav Hýll, JUDr. Petra Zvalová
Členovia - neposlanci: Ján Dubina, Dušan Ďuríček, Vladimír Ištván, Ing. Matúš Martiška, Mgr. Miriam Petrik

Komisia pre ochranu verejného poriadku

Predseda: Ivan Boháček

Sekretár: Mária Rapková

Členovia - poslanci: Ľubomír Beňo, Erich Dvonč, MUDr. Gabriel Krbúšik, Iveta Struhárová, JUDr. Petra Zvalová
Členovia - neposlanci: Mgr. Róbert Hartman, Martin Mariani, Mgr. René Nguyen, Mgr. Tomáš Pápay, Juraj Zorvan

Komisia v zmysle Ústavného zákona č. 357/2004 Z. z. o ochrane verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov

Predseda: Mgr. Vladimír Karásek

Sekretár: JUDr. Dana Savarová

Členovia - poslanci: Mgr. Hana Vanková, JUDr. Petra Zvalová

Komisia pre územnú legislatívu

Predseda: JUDr. Petra Zvalová

Sekretár: JUDr. Dana Savarová

Členovia - poslanci: Ivan Boháček, Miroslav Gendiar
Členovia - neposlanci: Mgr. René Nguyen, Mgr. Martin Spišiak


 

dnes je: 26.5.2019

meniny má: Dušan

webygroup
English version
ÚvodÚvodná stránka