Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Národný projekt Terénna sociálna práca v obciach I

Národný projekt Terénna sociálna práca v obciach I

Národný projekt Terénna sociálna práca v obciach I sa realizuje v meste Partizánske od 1.4.2016 do 30.6.2019 vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje. Aktivity projektu nadviazali na predchádzajúci Národný projekt Terénna sociálna práca v obciach.

Výberovým konaním boli obsadené 2 pracovné miesta terénnych sociálnych pracovníčok, ktoré vykonávajú vlastnú terénnu prácu.

Cieľom práce terénnych pracovníkov je sociálne začlenenie a prevencia sociálneho vylúčenia, zmiernenie negatívnych dôsledkov a rizík životných situácií sociálne vylúčených ľudí, vrátane ich dopadu na spoločnosť, zmiernenie nerovnosti, vrátane nerovného prístupu k vzdelaniu, bývaniu, sociálnej ochrane, zdravotnej starostlivosti a zamestnaniu, priblíženie ťažko dostupných služieb pre klientov, rodiny a komunity, rozvoj alebo znovunadobudnutie sociálnych kompetencií klienta.

   Logo Implementačná agentúra MPSVR SR Logo Európsky sociálny fond EÚ Logo Operačný program Ľudské zdroje

 

 

 


 

dnes je: 19.1.2019

meniny má: Drahomíra, Mário

POZVÁNKA na zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Partizánskom

Primátor mesta Partizánske Jozef Božik vás pozýva na 2. riadne zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Partizánskom, ktoré sa uskutoční v utorok 22. januára 2019 o 15.00 hod. vo veľkej zasadačke Mestského úradu v Partizánskom.

  • Sobota2-5graphic-icon
  • Nedeľa2-9graphic-icon
  • Pondelok2-9graphic-icon
webygroup
English version
ÚvodÚvodná stránka