Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Mesto Partizánske

V Partizánskom sa konali po prvýkrát Majstrovstvá SR v karate detí a mládežeVytlačiť
 

Majstrovstvá SR v karate detí a mládežeMestská športová hala v Partizánskom bola 19. mája 2012 po prvýkrát v histórii dejiskom Majstrovstiev Slovenskej republiky v športovom karate. O majstrovské tituly v súbornom cvičení kata a v športovom zápase kumite zápolilo na šiestich tatami v kategóriách detí, mládeže a mladšieho dorastu celkovo 455 pretekárov zo šesťdesiatich klubov.

Na slovenský šampionát sa nominovala aj deviatka reprezentantov usporiadateľského KK Drap Partizánske – Timea Tkáčová, Ema Melišová, Karolinka Cáňová, Klaudia Urbanová, Sabina Janikovičová, Adam Buday, Nelson Ďuriš, Martin Papay, Laura Kušnierová – z ktorých však na medailu nik nedočiahol. Najbližšie k medailovej priečke z Partizánčanov bola Timea Tkáčová v kumite dievčat v hmotnostnej kategórii do 20 kg, v súboji o bronzový stupienok však podľahla svojej súperke a obsadila konečné piate miesto. Majstrovstvá Slovenska poctili svojou návštevou aj primátor Partizánskeho Jozef Božik i prezident Slovenského zväzu karate Daniel Líška, ktorí v priebehu podujatia dekorovali medailistov konečného poradia Slovenského pohára.

(M. Petrík)

Fotografie z Majstrovstiev SR v karate detí a mládeže nájdete vo Fotogalérii 2012
 


 
 

Kultúra a šport

1.10.2016   od 9.00 hod.

Majstrovstva_okresu_vo_vareni_gulasu_2016_plagat.jpg

priestranstvo pri Pivárni Kotolňa (Luhy II)

VII. MAJSTROVSTVÁ OKRESU PARTIZÁNSKE VO VARENÍ GULÁŠU

Pozývame vás na VII. MAJSTROVSTVÁ OKRESU PARTIZÁNSKE VO VARENÍ GULÁŠU – O zlatú varešku, ktoré sa uskutočnia v sobotu 1. októbra 2016 od 9.00 hod. na pries ...


 

2.10.2016   o 16.00 hod.

Bratislavsky_chlapcensky_zbor_koncert_plagat.jpg

Kostol Božského Srdca Ježišovho v Partizánskom

KONCERT BRATISLAVSKÉHO CHLAPČENSKÉHO ZBORU

Mesto Partizánske, Združenie kresťanských seniorov v Partizánskom a Rímskokatolícky farský úrad Partizánske vás pozývajú pri príležitosti mesiaca úcty k st ...


 

9.10.2016   o 15.00 hod.

Koncert_ucty_k_starsim_plagat.jpg

Mestská športová hala v Partizánskom

KONCERT ÚCTY K STARŠÍM

Pozývame vás na KONCERT ÚCTY K STARŠÍM, ktorý sa uskutoční v nedeľu 9. októbra 2016 o 15.00 hod. v Mestskej športovej hale v Partizánskom. Vstup voľný.

...


 

30.10.2016   uzávierka súťaže

HNMO_2016_plagat.jpg

Horná Nitra

HORNÁ NITRA MOJIMI OČAMI

Radi fotíte? Pochádzate z hornej Nitry, alebo máte k tomuto regiónu blízky vzťah? Zapojte sa s Maticou slovenskou v Prievidzi do 6. ročníka fotografickej s ...


 

Dnes má službu:

Benu Lekáreň
Gen. Svobodu 1099/58 (Kaufland),
958 01 Partizánske

02/206 341 48

Za obsah zodpovedá
webmaster

dnes je: 30.9.2016

meniny má: Jarolím

Verejné stretnutia primátora s občanmi

Od pondelka 23. septembra 2016 začína jesenné kolo verejných stretnutí primátora Jozefa Božika s obyvateľmi jednotlivých mestských častí.

Zber objemného odpadu

Od 26. septembra do 3. októbra 2016 budú na vopred určených miestach v meste Partizánske pristavené veľkoobjemové zberné nádoby, určené na zber objemného odpadu z domácností.

Uzávierka miestnych komunikácií

Z dôvodu rekonštrukčných prác sú od 5. septembra do konca októbra 2016 uzatvorené miestne komunikácie - časť Námestia SNP (pred učilišťom) a ulica 1. mája.

webygroup
English version
ÚvodÚvodná stránka