Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Mesto Partizánske

Primátor prisľúbil pomoc organizáciám tretieho sektoraVytlačiť
 

Minimálne raz za pol roka sa bude primátor Jozef Božik stretávať so zástupcami organizácií tretieho sektora, ktoré pôsobia na území nášho mesta. Prvé spoločné stretnutie sa uskutočnilo vo štvrtok 27. januára 2011 v Klube spoločenských organizácií v Partizánskom.
Hlavným cieľom stretnutia, na ktorom nechýbali ani predstavitelia mestskej samosprávy spolupracujúci s organizáciami tretieho sektora, bolo vzájomné informovanie o činnostiach a možnostiach prehĺbenia spolupráce. „V prvom rade sa vám chcem poďakovať za prácu, ktorú pre obohacovanie verejného a spoločenského života obyvateľov Partizánskeho robíte. Viem, že je to práca nedocenená, robíte ju nezištne, na úkor svojho voľného času a neustále bojujete s nedostatkom finančných prostriedkov. Veľmi si to vážim, a preto sa budem snažiť spolu s poslaneckým zborom vytvoriť také zázemie spolupráce, ktoré nám pomôže dosahovať vzájomné dohody a umožní nám v rámci možností podporovať finančne alebo inak vaše aktivity,“ zdôraznil vo svojom príhovore primátor.
Idea rozvoja dobrej spolupráce a ochota hľadať spoločné riešenia rezonovala aj v nasledujúcich príhovoroch poverenej vedúcej oddelenia Školstva, sociálnych vecí a spoločenských vzťahov MsÚ Márie Janíkovej, predsedníčka Komisie MsZ bytovej a sociálnej Márie Hazuchovej aj predsedu Komisie MsZ kultúry a cestovného ruchu Sergeja Talára. Po týchto príhovoroch sa slova opäť ujal primátor, ktorý v závere stretnutia prítomných oboznámil s prioritami ďalšieho rozvoja mesta. Medzi nimi je okrem iného stabilizácia mestskej nemocnice, rekonštrukcia centrálnej zóny mesta, ale aj vytvorenie vhodných podmienok pre rozvoj kultúrnych, spoločenských a záujmových aktivít v jednotlivých mestských častiach.

Fotografie zo stretnutia nájdete vo Fotogalérii 2011

 


 
 

Kultúra a šport

24.6. - 29.6.2019   čas - viď program

Tyzden_zdravia_2019_plagat.jpg

miesto - viď program

TÝŽDEŇ ZDRAVIA 2019

Mesto Partizánske v spolupráci s Regionálnym úradom verejného zdravotníctva v Prievidzi, Úniou nevidiacich a slabozrakých, Zväzom postihnutých civilizačným ...


 

29.6.2019   o 19.00 hod.

Vitaj_leto_plagat.jpg

Námestie SNP v Partizánskom

VITAJ LETO

Mesto Partizánske a Mestská umelecká agentúra Partizánske vás pozývajú na podujatie VITAJ LETO s kapelami FUERA FONDO a SIX FOXES, ktoré sa uskutoční v sob ...


 

5.7.2019   o 15.30 hod.

Folklorny_festival_plagat.jpg

Park M. R. Štefánika v Partizánskom

FOLKLÓRNY FESTIVAL

Pozývame vás na FOLKLÓRNY FESTIVAL, ktorý sa uskutoční v piatok 5. júla 2019 o 15.30 hod. v Parku Milana Rastislava Štefánika v Partizánskom.

Účinkujú: ...


 

12.7.2019   o 18.00 hod.

Koncert_pre_nadej_plagat.jpg

Areál Vodného hradu v Šimonovanoch

KONCERT PRE NÁDEJ

OZ Ambrelo a Mestská umelecká agentúra Partizánske vás pozývajú na KONCERT PRE NÁDEJ, ktorý sa uskutoční v piatok 12. júla 2019 o 18.00 hod. v areáli Vodné ...


 

POZVÁNKA na zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Partizánskom

Primátor mesta Partizánske Jozef Božik vás pozýva na 5. riadne zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Partizánskom, ktoré sa uskutoční v utorok 25. júna 2019 o 13.00 hod. vo veľkej zasadačke Mestského úradu v Partizánskom.

dnes je: 25.6.2019

meniny má: Olívia, Tadeáš

webygroup
English version
ÚvodÚvodná stránka