Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Mesto Partizánske

Tradícia spoločenského stretnutia jubilantov pokračujeVytlačiť
 

S úsmevom na tvári a s kvietkom v ruke odchádzalo v piatok 28. januára 2011 zo spoločenského stretnutia jubilantov 28 Partizánčanov - seniorov, ktorí v poslednom štvrťroku uplynulého roka oslávili významné životné jubileá. V tento deň ich do Klubu spoločenských organizácií v Partizánskom pozval primátor Jozef Božik, aby všetkým oslávencom osobne zablahoželal.

Pozvanie primátora na spoločenské stretnutie jubilantov prijalo 15 dám a 13 pánov, ktorí v posledných troch mesiacoch minulého roka oslávili 75., 80., 85. a 90. narodeniny. Nechýbala však medzi nimi ani pani Gizela Dvončová z Veľkých Bielíc, ktorá oslávila v decembri minulého roka svoje 94. narodeniny. „Som veľmi rád, že sa tu dnes stretávame pri príležitosti vašich krásnych životných jubileí a ja vám môžem osobne zablahoželať. Väčšinu alebo aj celý život ste prežili v našom meste a boli ste svedkami mnohých zmien. Prežili ste mnohé pekné, ale i ťažké chvíle. Chcem, aby ste vedeli, že samospráva je tu pre vás a my sa budeme snažiť, aby ste prežili vašu jeseň života v tomto meste plnohodnotne a pokojne. Pretože vy si to zaslúžite. Dovoľte mi, aby som vám zaprial do ďalších dní a rokov najmä pevné zdravie, šťastie, božiu milosť, lásku a pokoj,“ povedal vo svojom príhovore primátor. Ku gratulácií sa pridala aj poverená vedúca oddelenia Školstva, sociálnych vecí a spoločenských vzťahov MsÚ Mária Janíková: „Keď sa tak okolo seba pozerám, nechce sa mi veriť, že oslavujete 75., 80. a vyššie narodeniny. Ste plní elánu a dobre naladení. Dovoľte, aby som vám aj ja popriala všetko dobré, najmä zdravie, lásku, šťastie a veľa krásnych chvíľ v kruhu svojich najbližších“. Po príhovoroch primátor Jozef Božik spolu s Máriou Janíkovou osobne zablahoželal jubilantom a odovzdal každému oslávencovi kvet. Po gratuláciách pokračovalo spoločenské stretnutie kultúrnym programom v podaní ženského speváckeho zboru Nádej, ktorý si pri tejto príležitosti pripravil pre jubilantov kyticu piesní a básní. 

Fotografie zo stretnutia nájdete vo Fotogalérii 2011
 


 
 

Kultúra a šport

11.6. - 21.6.2019   od 9.00 do 16.00 hod.

Detska_paleta_2019_plagat.jpg

Dom kultúry v Partizánskom

DETSKÁ PALETA 2019

Mesto Partizánske, Mestská umelecká agentúra Partizánske a Základná umelecká škola v Partizánskom vás pozývajú na koncoročnú výstavu prác žiakov výtvarného ...


 

POZVÁNKA na zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Partizánskom

Primátor mesta Partizánske Jozef Božik vás pozýva na 5. riadne zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Partizánskom, ktoré sa uskutoční v utorok 25. júna 2019 o 13.00 hod. vo veľkej zasadačke Mestského úradu v Partizánskom.

dnes je: 18.6.2019

meniny má: Vratislav

webygroup
English version
ÚvodÚvodná stránka