Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Mesto Partizánske

Partizánčania chcú pracovisko mestskej polície v ZŠ MalinovskéhoVytlačiť
 

Nové pracovisko Mestskej polície Partizánske na sídlisku Šípok by malo sídliť v priestoroch Základnej školy Malinovského. Vyplýva to z výsledkov ankety na webovej stránke mesta, do ktorej ste sa mohli zapojiť od 26. 1. do 4. 2. 2011.

Do ankety na webovej stránke mesta Partizánske sa v tomto období zapojilo 867 hlasujúcich. Anketová otázka a odpovede zneli:
V ktorej budove na sídlisku Šípok by malo byť umiestnené nové pracovisko Mestskej polície v Partizánskom?
1. Budova nákupného strediska OV 3000 (budova, kde sídli Slovenská pošta)
2. ZŠ Malinovského

Viac ako 76 % (661) hlasujúcich by uprednostnilo zriadenie nového pracoviska mestskej polície na sídlisku Šípok v budove Základnej školy Malinovského. Druhú možnosť, zriadenie nového pracoviska mestskej polície na sídlisku Šípok v budove nákupného strediska OV 3000, by privítalo necelých 24 % (206) hlasujúcich.
Ďakujeme všetkým, ktorí sa do ankety zapojili. Výsledok ankety budeme rešpektovať pri príprave sídla mestskej polície na Šípku.
 


 
 

Kultúra a šport

11.6. - 21.6.2019   od 9.00 do 16.00 hod.

Detska_paleta_2019_plagat.jpg

Dom kultúry v Partizánskom

DETSKÁ PALETA 2019

Mesto Partizánske, Mestská umelecká agentúra Partizánske a Základná umelecká škola v Partizánskom vás pozývajú na koncoročnú výstavu prác žiakov výtvarného ...


 

POZVÁNKA na zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Partizánskom

Primátor mesta Partizánske Jozef Božik vás pozýva na 5. riadne zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Partizánskom, ktoré sa uskutoční v utorok 25. júna 2019 o 13.00 hod. vo veľkej zasadačke Mestského úradu v Partizánskom.

dnes je: 18.6.2019

meniny má: Vratislav

webygroup
English version
ÚvodÚvodná stránka