Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Mesto Partizánske

Jubilujúci seniori oslavovali na spoločenskom stretnutí Vytlačiť
 

Spoločenské stretnutie jubilantovPrimátor mesta Jozef Božik pozval v piatok 18. marca 2011 na spoločenské stretnutie do Klubu spoločenských organizácií v Partizánskom 43 seniorov - Partizánčanov, ktorí v januári a februári tohto roka oslávili významné životné jubileá.

Jubilantov, ktorí oslávili 70., 75., 80., 85. a viac ako 90. narodeniny predstavila vedúca oddelenia školstva, sociálnych vecí a spoločenských vzťahov MsÚ Mária Janíková. Medzi oslávencami nechýbala ani najstaršia jubilantka – 93-ročná Veronika Budzáková. “Samospráva nezabúda na svojich spoluobčanov a pokračuje v tradíciách pravidelných stretnutí so svojimi najstaršími občanmi – jubilantmi. Touto formou si chceme uctiť tých, ktorí budovali naše mesto a prežili v ňom väčšiu časť svojho života. Stretnutie s jubilantmi je súčasne príležitosťou na poobhliadnutie za prežitými rokmi, na upevnenie občianskej spolupatričnosti a tiež priestorom na rozšírenie vzájomnej komunikácie,“ povedal v príhovore primátor, ktorý oslávencov okrem iného informoval aj o plánovanom otvorení univerzity tretieho veku v meste. Na záver stretnutia primátor osobne odovzdal jubilantom karafiáty a zaželal im veľa zdravia, životného optimizmu a pohody v kruhu svojich blízkych a známych. Hudobným programom pozdravili svojich jubilujúcich spoluobčanov členovia spevácko-dramatického súboru Jeseň.

Fotografie zo spoločenského stretnutia nájdete vo Fotogalérii 2011

 


 
 

Kultúra a šport

20.9. - 29.10.2019   od 14.00 do 18.00 hod., utorok a štvrtok

Klub_filatelistov_vystava_plagat.jpg

Vodný hrad v Šimonovanoch

75. KF

Mesto Partizánske, Klub filatelistov 52-40 Partizánske a Mestská umelecká agentúra Partizánske vás pozývajú na výstavu 75. KF, ktorú pripravil miestny klub ...


 

SPOLU TVORÍME PARTIZÁNSKE

dokumentárno-prezentačný film

POZVÁNKA na zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Partizánskom

Primátor mesta Partizánske Jozef Božik vás pozýva na 7. riadne zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Partizánskom, ktoré sa uskutoční v utorok 22. októbra 2019 o 13.00 hod. vo veľkej zasadačke Mestského úradu v Partizánskom.

Zber objemného odpadu

Od 7. do 14. októbra 2019 budú na vopred určených miestach v meste Partizánske pristavené veľkoobjemové zberné nádoby, určené na zber objemného odpadu z domácností.

Zber konárov a jedlých olejov

V dňoch 14. až 17. októbra 2019 sa podľa ďalej uvedeného harmonogramu uskutoční zber konárov a jedlého oleja systémom „od domu k domu“ v jednotlivých mestských častiach.

Celoplošná deratizácia

V dňoch 1. až 31. októbra 2019 sa na území mesta uskutoční povinná celoplošná deratizácia

dnes je: 14.10.2019

meniny má: Boris

podrobný kalendár

webygroup
English version
ÚvodÚvodná stránka