Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Mesto Partizánske

Basketbalisti TJ Iskra si prevzali ďakovné listy Vytlačiť
 

Primátor Jozef Božik odovzdal mladým basketbalistom ďakovné listy za úspešnú reprezentáciu.Primátor mesta Jozef Božik prijal vo štvrtok 5. mája 2011 mladých basketbalistov TJ Iskra Partizánske, ktorí sa v priebehu veľkonočných sviatkov zúčastnili na 16. ročníku medzinárodného basketbalového turnaja v Ostrave. V konkurencii basketbalových družstiev z Česka, Maďarska a Lotyšska obsadili výborné druhé miesto.

Mladí basketbalisti prišli na slávnostné stretnutie v dresoch a so striebornými medailami z turnaja. Po privítaní basketbalistov zo štvrtých a piatych ročníkov základných škôl nášho mesta sa s nimi primátor porozprával o ich športových zážitkoch, ligových stretnutiach, tréningoch i plánoch do budúcnosti. Mladí basketbalisti, vzhľadom na svoj vek, zatiaľ hrávajú pod nižšie umiestnenými košmi a s menšou loptou. Sú medzi nimi aj dievčatá, ktoré trénujú a hrajú spolu s chlapcami. „Oceňujeme vaše športové nadšenie i dosiahnuté výsledky pod vedením trénera, ktorý sa vám venuje popri svojej práci príslušníka mestskej polície. Vo vašom snažení vás budeme naďalej podporovať. V telocvični základnej školy na Šípku upravíme palubovku, na ktorej budete môcť lepšie trénovať. Popri športovom zápolení ale nezanedbávajte ani školu, aby z vás vyrástli rozhľadení mladí športovci,“ zhodnotil primátor športové úspechy mladých basketbalistov a každému odovzdal Ďakovný list primátora mesta Partizánske za úspešnú reprezentáciu mesta.
Tréner basketbalových nádejí Drahomír Hrkal poďakoval primátorovi za prijatie a pozval ho na basketbalový zápas, ktorý odohrajú basketbalisti na jeseň so svojimi rodičmi. 
 Fotografie z prijatia basketbalistov u primátora nájdete vo Fotogalérii 2011


 
 

Kultúra a šport

17.7.2019   20.30 hod.

Vatra_zvrchovanosti_2019_plagat.jpg

v areáli za Mestskou športovou halou v Partizánskom

VATRA ZVRCHOVANOSTI

Primátor mesta Partizánske, Poslanecký zbor Mestského zastupiteľstva v Partizánskom, Mestská umelecká agentúra Partizánske a Miestna organizácia Matice slo ...


 

8.7. - 23.8.2019   o 10.00 hod.

Piknikove_citanie_plagat.jpg

Vodný hrad v Šimonovanoch

PIKNIKOVÉ ČÍTANIE

Mestská umelecká agentúra Partizánske a Mestská knižnica Partizánske vás pozývajú PIKNIKOVÉ ČÍTANIE, ktoré sa uskutoční 8. júla 2019 a 23. augusta 2019 o 1 ...


 

SPOLU TVORÍME PARTIZÁNSKE

dokumentárno-prezentačný film

Zmena stránkových hodín MsÚ počas prázdnin

Od 1. júla do 31. augusta 2019 budú upravené stránkové hodiny na Mestskom úrade v Partizánskom. V tomto období vybavíte úradné záležitosti v klientskych oddeleniach od 6.30 hod., v pondelok, utorok, štvrtok do 14.00 hod., v stredu do 15.30 hod. a v piatok do 13.00 hod.

dnes je: 17.7.2019

meniny má: Bohuslav

podrobný kalendár

webygroup
English version
ÚvodÚvodná stránka