Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Mesto Partizánske

Basketbalisti TJ Iskra si prevzali ďakovné listy Vytlačiť
 

Primátor Jozef Božik odovzdal mladým basketbalistom ďakovné listy za úspešnú reprezentáciu.Primátor mesta Jozef Božik prijal vo štvrtok 5. mája 2011 mladých basketbalistov TJ Iskra Partizánske, ktorí sa v priebehu veľkonočných sviatkov zúčastnili na 16. ročníku medzinárodného basketbalového turnaja v Ostrave. V konkurencii basketbalových družstiev z Česka, Maďarska a Lotyšska obsadili výborné druhé miesto.

Mladí basketbalisti prišli na slávnostné stretnutie v dresoch a so striebornými medailami z turnaja. Po privítaní basketbalistov zo štvrtých a piatych ročníkov základných škôl nášho mesta sa s nimi primátor porozprával o ich športových zážitkoch, ligových stretnutiach, tréningoch i plánoch do budúcnosti. Mladí basketbalisti, vzhľadom na svoj vek, zatiaľ hrávajú pod nižšie umiestnenými košmi a s menšou loptou. Sú medzi nimi aj dievčatá, ktoré trénujú a hrajú spolu s chlapcami. „Oceňujeme vaše športové nadšenie i dosiahnuté výsledky pod vedením trénera, ktorý sa vám venuje popri svojej práci príslušníka mestskej polície. Vo vašom snažení vás budeme naďalej podporovať. V telocvični základnej školy na Šípku upravíme palubovku, na ktorej budete môcť lepšie trénovať. Popri športovom zápolení ale nezanedbávajte ani školu, aby z vás vyrástli rozhľadení mladí športovci,“ zhodnotil primátor športové úspechy mladých basketbalistov a každému odovzdal Ďakovný list primátora mesta Partizánske za úspešnú reprezentáciu mesta.
Tréner basketbalových nádejí Drahomír Hrkal poďakoval primátorovi za prijatie a pozval ho na basketbalový zápas, ktorý odohrajú basketbalisti na jeseň so svojimi rodičmi. 
 Fotografie z prijatia basketbalistov u primátora nájdete vo Fotogalérii 2011


 
 

Kultúra a šport

20.9. - 29.10.2019   od 14.00 do 18.00 hod., utorok a štvrtok

Klub_filatelistov_vystava_plagat.jpg

Vodný hrad v Šimonovanoch

75. KF

Mesto Partizánske, Klub filatelistov 52-40 Partizánske a Mestská umelecká agentúra Partizánske vás pozývajú na výstavu 75. KF, ktorú pripravil miestny klub ...


 

15.10. - 25.10.2019   od 9.00 do 16.00 hod.

Vystava_Trojnasobny_babinec_plagat.jpg

Dom kultúry Partizánske

TROJNÁSOBNÝ BABINEC

Mesto Partizánske a Mestská umelecká agentúra Partizánske vás pozývajú na výstavu obrazov a keramiky Julianny Hadvigovej-Vadkerti a jej dcér Eleny a Ivany ...


 

24.10.2019   o 16.00 hod.

Oslavy_vyrocia_vzniku_CSR_plagat.jpg

Mestské panoramatické 3D kino Partizánske

OSLAVY 101. VÝROČIA VZNIKU ČESKOSLOVENSKEJ REPUBLIKY

Česko-Slovenská Baťova spoločnosť, primátor mesta Partizánske, poslanecký zbor Mestského zastupiteľstva v Partizánskom, Občianske združenie Spolu sme Slove ...


 

SPOLU TVORÍME PARTIZÁNSKE

dokumentárno-prezentačný film

POZVÁNKA na zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Partizánskom

Primátor mesta Partizánske Jozef Božik vás pozýva na 7. riadne zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Partizánskom, ktoré sa uskutoční v utorok 22. októbra 2019 o 13.00 hod. vo veľkej zasadačke Mestského úradu v Partizánskom.

Zber konárov a jedlých olejov

V dňoch 14. až 17. októbra 2019 sa podľa ďalej uvedeného harmonogramu uskutoční zber konárov a jedlého oleja systémom „od domu k domu“ v jednotlivých mestských častiach.

Celoplošná deratizácia

V dňoch 1. až 31. októbra 2019 sa na území mesta uskutoční povinná celoplošná deratizácia

dnes je: 17.10.2019

meniny má: Hedviga

podrobný kalendár

webygroup
English version
ÚvodÚvodná stránka