Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Mesto Partizánske

AKTUÁLNE INFORMÁCIE

Dôchodcovia bojovali o olympijské medaily

VI. ročník Športovej olympiády dôchodcovV sobotu 25. júna 2011 sa v Partizánskom uskutočnil už VI. ročník Športovej olympiády dôchodcov. Športovci – seniori spolu s hosťami najprv absolvovali pochod z Námestia SNP do areálu Základnej školy Rudolfa Jašíka na Obuvníckej ulici v sprievode mažoretiek a dychovej hudby z Hradišťa. V športovom areáli potom vztýčili olympijskú vlajku Jednoty dôchodcov Slovenska v Partizánskom a zapálili symbolický olympijský oheň.

viac...


 

V Partizánskom padol slovenský rekord v tancovaní makareny

Slovenský rekord v tancovaní makareny vytvorilo 1 607 účastníkov.Počas Dňa mladých mesta Partizánske, ktorý sa uskutočnil v piatok 24. júna 2011 v rámci tradičného podujatia Týždeň zdravia na Mestskom futbalovom štadióne Karola Jokla, padol slovenský rekord v skupinovom tancovaní makareny. Pod rekord sa podpísalo 1607 účastníkov, ktorí spoločne tancovali makarenu 3 minúty a 41 sekúnd.

viac...


 

Problémy s parkovaním na Luhoch I. sa mesto snaží riešiť v rámci svojich možností

Druhé verejné stretnutie primátora s obyvateľmi Luhov I.V úvode druhého tohtoročného stretnutia primátora mesta Jozefa Božika s obyvateľmi mestskej časti Luhy I., ktoré sa uskutočnilo v pondelok 20. júna 2011 v jedálni ZŠ Nádražná, rezonovala informácia o júlovom rušení šiestich lôžkových oddelení v nemocnici v Partizánskom a krokoch samosprávy na ich záchranu.

viac...


 

Nemocnicu v Partizánskom si nedáme!

Všeobecná zdravotná poisťovňa (VšZP) plánuje od 1. júla 2011 zrušiť v Nemocnici s poliklinikou, n.o. Partizánske šesť lôžkových oddelení. Primátor mesta Partizánske Jozef Božik a starostovia obcí okresu Partizánske a piatich susediacich obcí okresu Prievidza dnes spísali otvorený list, ktorý adresovali ministrovi zdravotníctva Ivanovi Uhliarikovi. Žiadajú v ňom zachovanie gynekologicko-pôrodníckeho, detského aj novorodeneckého oddelenia.

viac...


 

Deň záchranných zložiek patril najmä najmenším

Deň záchranných zložiekNielen o zábave, ale aj o poučení bolo podujatie Deň záchranných zložiek, ktoré sa uskutočnilo v piatok 17. júna 2011 v areáli Letiska Malé Bielice. Viac ako tisíc detí z materských a základných škôl z mesta aj okresu sa malo možnosť dozvedieť viac o činnosti tých, ktorí sa denne starajú o našu bezpečnosť a zachraňujú naše životy.

viac...


 

Primátori okresných miest sa stretli v Partizánskom na prípravnom rokovaní

Koncom minulého týždňa sa na pôde Mestského úradu v Partizánskom uskutočnilo stretnutie primátora mesta Jozefa Božika s primátormi Bánoviec nad Bebravou, Prievidze a Ilavy. Išlo o pracovné rokovanie pripravujúce témy a obsah na spoločné rokovanie všetkých primátorov okresných miest Trenčianskeho samosprávneho kraja, ktoré by sa malo uskutočniť na jeseň tohto roka.

viac...


 
Položky 811-816 z 898

Kultúra a šport

20.9. - 29.10.2019   od 14.00 do 18.00 hod., utorok a štvrtok

Klub_filatelistov_vystava_plagat.jpg

Vodný hrad v Šimonovanoch

75. KF

Mesto Partizánske, Klub filatelistov 52-40 Partizánske a Mestská umelecká agentúra Partizánske vás pozývajú na výstavu 75. KF, ktorú pripravil miestny klub ...


 

15.10. - 25.10.2019   od 9.00 do 16.00 hod.

Vystava_Trojnasobny_babinec_plagat.jpg

Dom kultúry Partizánske

TROJNÁSOBNÝ BABINEC

Mesto Partizánske a Mestská umelecká agentúra Partizánske vás pozývajú na výstavu obrazov a keramiky Julianny Hadvigovej-Vadkerti a jej dcér Eleny a Ivany ...


 

24.10.2019   o 16.00 hod.

Oslavy_vyrocia_vzniku_CSR_plagat.jpg

Mestské panoramatické 3D kino Partizánske

OSLAVY 101. VÝROČIA VZNIKU ČESKOSLOVENSKEJ REPUBLIKY

Česko-Slovenská Baťova spoločnosť, primátor mesta Partizánske, poslanecký zbor Mestského zastupiteľstva v Partizánskom, Občianske združenie Spolu sme Slove ...


 

SPOLU TVORÍME PARTIZÁNSKE

dokumentárno-prezentačný film

POZVÁNKA na zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Partizánskom

Primátor mesta Partizánske Jozef Božik vás pozýva na 7. riadne zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Partizánskom, ktoré sa uskutoční v utorok 22. októbra 2019 o 13.00 hod. vo veľkej zasadačke Mestského úradu v Partizánskom.

Zber konárov a jedlých olejov

V dňoch 14. až 17. októbra 2019 sa podľa ďalej uvedeného harmonogramu uskutoční zber konárov a jedlého oleja systémom „od domu k domu“ v jednotlivých mestských častiach.

Celoplošná deratizácia

V dňoch 1. až 31. októbra 2019 sa na území mesta uskutoční povinná celoplošná deratizácia

dnes je: 17.10.2019

meniny má: Hedviga

podrobný kalendár

webygroup
English version
ÚvodÚvodná stránka