Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Mesto Partizánske

AKTUÁLNE INFORMÁCIE

Spolupráca občanov a polície sa zlepšila, zvýšila sa aj objasnenosť trestných činov

Primátor diskutoval o bezpečnostnej situácii s riaditeľom Okresného riaditeľstva PZ v Partizánskom Jozefom Mojžišom (prvý zľava) a s nedávno vymenovaným  riaditeľom povereným riadením Obvodného oddelenia PZ v Partizánskom Milanom Chuťkom.Téma bezpečnosti obyvateľov a s ňou súvisiace prijaté aj navrhované opatrenia rezonovala v stredu 1. júna 2011 na pracovnom stretnutí primátora mesta Jozefa Božika s riaditeľom Okresného riaditeľstva PZ v Partizánskom Jozefom Mojžišom a s nedávno vymenovaným riaditeľom povereným riadením Obvodného oddelenia PZ v Partizánskom Milanom Chuťkom.

viac...


 

Na 44. ročníku Memoriálu Rudolfa Jašíka najviac zabodovala ZŠ Veľká okružná

44. ročník Memoriálu Rudolfa JašíkaSlnečné počasie a hlavne výborná športová atmosféra sprevádzali v piatok 27. mája 2011 jeden z najstarších žiackych atletických mítingov na Slovensku – Memoriál Rudolfa Jašíka. Na jeho 44. ročníku sa v areáli ZŠ Rudolfa Jašíka v Partizánskom stretlo 325 žiakov a žiačok z jedného osemročného gymnázia a desiatich základných škôl.

viac...


 

Odborníci diskutovali o sociálnych a zdravotníckych problémoch regiónu

II. vedecko-odborná konferencia -  Sociálne a zdravotnícke problémy hornonitrianskeho regiónu.V piatok 27. mája 2011 sa v Partizánskom uskutočnila II. vedecko-odborná konferencia pod názvom Sociálne a zdravotnícke problémy hornonitrianskeho regiónu. Usporiadala ju Vysoká škola zdravotníctva a sociálnej práce svätej Alžbety n. o. Bratislava, detašované pracovisko sv. Cyrila a Metóda v Partizánskom. Cieľom konferencie, ktorú viedol vedúci pracoviska profesor Miron Šramka, bolo riešiť sociálne a zdravotnícke problémy regiónu.

viac...


 

Prvé promócie absolventov v Partizánskom

Slávnostné promócie absolventov VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžebety, detašované pracovisko sv. Cyrila a Metoda v PartizánskomV piatok 27. mája 2011 sa v Panoramatickom kine v Partizánskom uskutočnili prvé slávnostné promócie vysokoškolákov v histórii mesta. Akademické tituly bakalár a diplomy v odbore sociálna práca si z rúk tajomníka detašovaného pracoviska Michala Valacha prevzalo prvých 98 absolventom bakalárskeho štúdia detašovaného pracoviska sv. Cyrila a Metoda v Partizánskom VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety v Bratislave.

viac...


 

Aktivity ICM dávajú mladým priestor na sebarealizáciu

Zasadnutie snemu ICM PartizánskeBilancovanie činností počas uplynulého roka a plánovanie nových aktivít bolo náplňou prvého tohtoročného snemu Informačného centra mladých (ICM) v Partizánskom, ktoré sa uskutočnilo vo štvrtok 26. mája 2011 v malej zasadačke mestského úradu.

viac...


 

Z mimoriadneho zasadnutia Mestského zastupiteľstva v Partizánskom

2. mimoriadne zasadnutie MsZ v PartizánskomMesto Partizánske poskytne mestskej neziskovej organizácii Domov Partizánske zo svojho rozpočtu návratnú finančnú výpomoc vo výške 45 tisíc eur na preklenutie ekonomických problémov. Vo štvrtok 26. mája 2011 o tom rozhodlo Mestské zastupiteľstvo v Partizánskom na svojom druhom mimoriadnom zasadnutí.

viac...


 
Položky 811-816 z 887

Kultúra a šport

17.7.2019   20.30 hod.

Vatra_zvrchovanosti_2019_plagat.jpg

v areáli za Mestskou športovou halou v Partizánskom

VATRA ZVRCHOVANOSTI

Primátor mesta Partizánske, Poslanecký zbor Mestského zastupiteľstva v Partizánskom, Mestská umelecká agentúra Partizánske a Miestna organizácia Matice slo ...


 

8.7. - 23.8.2019   o 10.00 hod.

Piknikove_citanie_plagat.jpg

Vodný hrad v Šimonovanoch

PIKNIKOVÉ ČÍTANIE

Mestská umelecká agentúra Partizánske a Mestská knižnica Partizánske vás pozývajú PIKNIKOVÉ ČÍTANIE, ktoré sa uskutoční 8. júla 2019 a 23. augusta 2019 o 1 ...


 

SPOLU TVORÍME PARTIZÁNSKE

dokumentárno-prezentačný film

Zmena stránkových hodín MsÚ počas prázdnin

Od 1. júla do 31. augusta 2019 budú upravené stránkové hodiny na Mestskom úrade v Partizánskom. V tomto období vybavíte úradné záležitosti v klientskych oddeleniach od 6.30 hod., v pondelok, utorok, štvrtok do 14.00 hod., v stredu do 15.30 hod. a v piatok do 13.00 hod.

dnes je: 17.7.2019

meniny má: Bohuslav

podrobný kalendár

webygroup
English version
ÚvodÚvodná stránka