Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Mesto Partizánske

AKTUÁLNE INFORMÁCIE

Obyvatelia Luhov II. opäť pripomienkovali parkovanie aj bezpečnosť

Druhé verejné stretnutie primátora s obyvateľmi mestskej časti LuhyII.Druhé tohtoročné stretnutie primátora mesta Jozefa Božika s občanmi mestskej časti Luhy II. sa uskutočnilo v pondelok 13. júna 2011 v školskej jedálni ZŠ s MŠ na Veľkej okružnej. Stretnutie otvorila poslankyňa a predsedníčka VMČ Luhy II. Mária Jančová, ktorá v úvode informovala o činnosti výboru a podujatiach, ktoré pripravuje.

viac...


 

Budúcnosť objektu bývalej materskej školy v Šimonovanoch je stále otázna

Druhé verejné stretnutie v ŠimonovanochV spoločenskej miestnosti nad poštou v Šimonovanoch sa v stredu 8. júna 2011 uskutočnilo druhé tohtoročné verejné stretnutie primátora mesta Jozefa Božika a poslancov mestského zastupiteľstva s obyvateľmi tejto mestskej časti. Jeho cieľom bolo urobiť odpočet realizovaných úloh a opatrení od posledného stretnutia a oboznámiť sa s názormi občanov.

viac...


 

Základná škola Malinovského rozvíja medzinárodnú spoluprácu

V rámci medzinárodného vzdelávacieho programu Comenius prišli do Partizánskeho žiaci zo základných škôl z Francúzska, Turecka, Bulharska a Rumunska.  V stredu 8. júna 2011 prijal primátor mesta Jozef Božik v obradnej sieni Mestského úradu v Partizánskom účastníkov medzinárodného vzdelávacieho programu Comenius – Školské partnerstvá. Hostiteľom zahraničných partnerov boli žiaci a pedagógovia zo Základnej školy na Malinovského ulici na sídlisku Šípok.

viac...


 

Štrkovčania opäť pripomienkovali najviac rozbité cesty a chodníky

Druhé verejné stretnutie primátora s obyvateľmi mestskej časti ŠtrkovecDruhé kolo verejných stretnutí primátora mesta Jozefa Božika pokračovalo v pondelok 6. júna 2011 na Štrkovci. Oboznámiť sa s odpočtom riešenia pripomienok z predchádzajúceho stretnutia, ale aj predostrieť ďalšie problémy tejto mestskej časti prišlo do jedálne ZŠ Rudolfa Jašíka približne dvadsať päť Štrkovčanov.

viac...


 

Mesto zaplatí za obnovu centrálnej mestskej zóny zo svojho rozpočtu viac

Práce na obnove centrálnej mestskej zóny bežia v plnom prúde.Práce na obnove centrálnej mestskej zóny, na ktoré získalo mesto z fondov EÚ nenávratný finančný príspevok (NFP), bežia v plnom prúde. Ešte koncom minulého volebného obdobia však kvôli nesprávnemu postupu mesta pri riešení zmeny projektu, hrozilo jeho úplné zrušenie. Len vďaka intenzívnym rokovaniam nového vedenia mesta sa podarilo projekt zachrániť. Mesto sa však nevyhne dodatočným nákladom z vlastných zdrojov vo výške 242 tisíc eur.

viac...


 

Spolupráca občanov a polície sa zlepšila, zvýšila sa aj objasnenosť trestných činov

Primátor diskutoval o bezpečnostnej situácii s riaditeľom Okresného riaditeľstva PZ v Partizánskom Jozefom Mojžišom (prvý zľava) a s nedávno vymenovaným  riaditeľom povereným riadením Obvodného oddelenia PZ v Partizánskom Milanom Chuťkom.Téma bezpečnosti obyvateľov a s ňou súvisiace prijaté aj navrhované opatrenia rezonovala v stredu 1. júna 2011 na pracovnom stretnutí primátora mesta Jozefa Božika s riaditeľom Okresného riaditeľstva PZ v Partizánskom Jozefom Mojžišom a s nedávno vymenovaným riaditeľom povereným riadením Obvodného oddelenia PZ v Partizánskom Milanom Chuťkom.

viac...


 
Položky 817-822 z 898

Kultúra a šport

20.9. - 29.10.2019   od 14.00 do 18.00 hod., utorok a štvrtok

Klub_filatelistov_vystava_plagat.jpg

Vodný hrad v Šimonovanoch

75. KF

Mesto Partizánske, Klub filatelistov 52-40 Partizánske a Mestská umelecká agentúra Partizánske vás pozývajú na výstavu 75. KF, ktorú pripravil miestny klub ...


 

15.10. - 25.10.2019   od 9.00 do 16.00 hod.

Vystava_Trojnasobny_babinec_plagat.jpg

Dom kultúry Partizánske

TROJNÁSOBNÝ BABINEC

Mesto Partizánske a Mestská umelecká agentúra Partizánske vás pozývajú na výstavu obrazov a keramiky Julianny Hadvigovej-Vadkerti a jej dcér Eleny a Ivany ...


 

24.10.2019   o 16.00 hod.

Oslavy_vyrocia_vzniku_CSR_plagat.jpg

Mestské panoramatické 3D kino Partizánske

OSLAVY 101. VÝROČIA VZNIKU ČESKOSLOVENSKEJ REPUBLIKY

Česko-Slovenská Baťova spoločnosť, primátor mesta Partizánske, poslanecký zbor Mestského zastupiteľstva v Partizánskom, Občianske združenie Spolu sme Slove ...


 

SPOLU TVORÍME PARTIZÁNSKE

dokumentárno-prezentačný film

POZVÁNKA na zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Partizánskom

Primátor mesta Partizánske Jozef Božik vás pozýva na 7. riadne zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Partizánskom, ktoré sa uskutoční v utorok 22. októbra 2019 o 13.00 hod. vo veľkej zasadačke Mestského úradu v Partizánskom.

Zber konárov a jedlých olejov

V dňoch 14. až 17. októbra 2019 sa podľa ďalej uvedeného harmonogramu uskutoční zber konárov a jedlého oleja systémom „od domu k domu“ v jednotlivých mestských častiach.

Celoplošná deratizácia

V dňoch 1. až 31. októbra 2019 sa na území mesta uskutoční povinná celoplošná deratizácia

dnes je: 17.10.2019

meniny má: Hedviga

podrobný kalendár

webygroup
English version
ÚvodÚvodná stránka