Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Mesto Partizánske

AKTUÁLNE INFORMÁCIE

Pre koho budú nové byty na sídlisku Šípok?

Druhé verejné stretnutie primátora s obyvateľmi ŠípkuObyvatelia Šípku sa v pondelok 23. mája 2011 po troch mesiacoch opäť stretli v jedálni ZŠ Malinovského s primátorom mesta Jozefom Božikom, aby diskutovali o aktuálnom dianí v tejto mestskej časti. Vypočuť si odpočet riešených požiadaviek z marcového stretnutia, ako aj informácie o zrealizovaných a plánovaných aktivitách mesta si prišlo približne 50 občanov.

viac...


 

Päť mesiacov úradovania primátora Jozefa Božika

Milí spoluobčania,
22. decembra 2010 som sa ujal funkcie primátora s plným vedomím zodpovednosti za riadenie a reprezentovanie územnej samosprávy nášho mesta. V spolupráci s poslaneckým zborom ako aj zamestnancami mestského úradu a mestských organizácií sa snažím o realizáciu verejnej politiky, zohľadňujúcej ekonomické možnosti, dedičstvo minulosti, entuziazmus, vôľu a chuť pomáhať rozvoju jednotlivých oblastí. Zdôrazňujúc princípy otvorenosti, komunikatívnosti, úprimnosti, ale i solidarity a spolupatričnosti, bolo možné v priebehu uplynulých mesiacov zrealizovať viacero konkrétnych rozhodnutí a iniciatív.

viac...


 

Primátor prijal zástupcov mládežníckych samospráv zo Srbska

Prijatie zástupcov mládežníckych samospráv zo Srbska u primátoraPrimátor mesta Jozef Božik prijal v stredu 18. mája 2011 v obradnej sieni mestského úradu 16-člennú delegáciu zástupcov mládežníckych samospráv zo Srbska. Vedúci jednotlivých mládežníckych centier si počas návštevy vymenili skúsenosti z dobrovoľníckej práce s mladými ľuďmi nášho mesta.

viac...


 

Vzájomná komunikácia a spolupráca je pri riešení problémov nevyhnutná

Na stretnutí sa zúčastnil aj riaditeľ Krajského riaditeľstva Policajného zboru PZ v Trenčíne Peter Műller a riaditeľ Okresného riaditeľstva PZ v Partizánskom Jozef Mojžiš.Otázka bezpečnosti obyvateľov súvisiaca so správaním asociálov v meste bola hlavnou témou verejného stretnutia pod názvom Za pokoj a bezpečnosť slušných občanov, ktoré sa uskutočnilo v utorok 17. mája 2011 v Panoramatickom kine v Partizánskom. Na stretnutí sa zúčastnil aj riaditeľ Krajského riaditeľstva Policajného zboru (PZ) v Trenčíne Peter Műller a riaditeľ Okresného riaditeľstva PZ v Partizánskom Jozef Mojžiš.

viac...


 

Veľkobieličania sú s budúcou podobou nového kultúrneho domu spokojní

Druhé verejné stretnutie primátora s obyvateľmi Veľkých BielicDruhé verejné stretnutie primátora Jozefa Božika s obyvateľmi mestskej časti Veľké Bielice, ktoré sa uskutočnilo v pondelok 16. mája 2011 v agitačnom stredisku, v ničom nezaostalo za tým februárovým. Záujem o veci verejné potvrdilo svojou účasťou opäť viac ako sto Veľkobieličanov, ktorí si v úvode vypočuli odpočet riešených pripomienok z predchádzajúceho stretnutia.

viac...


 

Jubilujúci seniori oslavovali na spoločenskom stretnutí

Jubilantom osobne zblahoželal primátor Jozef BožikV Klube spoločenských organizácií v Partizánskom sa po dvoch mesiacoch opäť oslavovalo. V piatok 13. mája 2011 sa tu stretlo 45 Partizánčanov – seniorov, ktorí v marci a apríli tohto roka oslávili významné životné jubileá.

viac...


 
Položky 817-822 z 887

Kultúra a šport

17.7.2019   20.30 hod.

Vatra_zvrchovanosti_2019_plagat.jpg

v areáli za Mestskou športovou halou v Partizánskom

VATRA ZVRCHOVANOSTI

Primátor mesta Partizánske, Poslanecký zbor Mestského zastupiteľstva v Partizánskom, Mestská umelecká agentúra Partizánske a Miestna organizácia Matice slo ...


 

8.7. - 23.8.2019   o 10.00 hod.

Piknikove_citanie_plagat.jpg

Vodný hrad v Šimonovanoch

PIKNIKOVÉ ČÍTANIE

Mestská umelecká agentúra Partizánske a Mestská knižnica Partizánske vás pozývajú PIKNIKOVÉ ČÍTANIE, ktoré sa uskutoční 8. júla 2019 a 23. augusta 2019 o 1 ...


 

SPOLU TVORÍME PARTIZÁNSKE

dokumentárno-prezentačný film

Zmena stránkových hodín MsÚ počas prázdnin

Od 1. júla do 31. augusta 2019 budú upravené stránkové hodiny na Mestskom úrade v Partizánskom. V tomto období vybavíte úradné záležitosti v klientskych oddeleniach od 6.30 hod., v pondelok, utorok, štvrtok do 14.00 hod., v stredu do 15.30 hod. a v piatok do 13.00 hod.

dnes je: 17.7.2019

meniny má: Bohuslav

podrobný kalendár

webygroup
English version
ÚvodÚvodná stránka