Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Mesto Partizánske

AKTUÁLNE INFORMÁCIE

Na 44. ročníku Memoriálu Rudolfa Jašíka najviac zabodovala ZŠ Veľká okružná

44. ročník Memoriálu Rudolfa JašíkaSlnečné počasie a hlavne výborná športová atmosféra sprevádzali v piatok 27. mája 2011 jeden z najstarších žiackych atletických mítingov na Slovensku – Memoriál Rudolfa Jašíka. Na jeho 44. ročníku sa v areáli ZŠ Rudolfa Jašíka v Partizánskom stretlo 325 žiakov a žiačok z jedného osemročného gymnázia a desiatich základných škôl.

viac...


 

Odborníci diskutovali o sociálnych a zdravotníckych problémoch regiónu

II. vedecko-odborná konferencia -  Sociálne a zdravotnícke problémy hornonitrianskeho regiónu.V piatok 27. mája 2011 sa v Partizánskom uskutočnila II. vedecko-odborná konferencia pod názvom Sociálne a zdravotnícke problémy hornonitrianskeho regiónu. Usporiadala ju Vysoká škola zdravotníctva a sociálnej práce svätej Alžbety n. o. Bratislava, detašované pracovisko sv. Cyrila a Metóda v Partizánskom. Cieľom konferencie, ktorú viedol vedúci pracoviska profesor Miron Šramka, bolo riešiť sociálne a zdravotnícke problémy regiónu.

viac...


 

Prvé promócie absolventov v Partizánskom

Slávnostné promócie absolventov VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžebety, detašované pracovisko sv. Cyrila a Metoda v PartizánskomV piatok 27. mája 2011 sa v Panoramatickom kine v Partizánskom uskutočnili prvé slávnostné promócie vysokoškolákov v histórii mesta. Akademické tituly bakalár a diplomy v odbore sociálna práca si z rúk tajomníka detašovaného pracoviska Michala Valacha prevzalo prvých 98 absolventom bakalárskeho štúdia detašovaného pracoviska sv. Cyrila a Metoda v Partizánskom VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety v Bratislave.

viac...


 

Aktivity ICM dávajú mladým priestor na sebarealizáciu

Zasadnutie snemu ICM PartizánskeBilancovanie činností počas uplynulého roka a plánovanie nových aktivít bolo náplňou prvého tohtoročného snemu Informačného centra mladých (ICM) v Partizánskom, ktoré sa uskutočnilo vo štvrtok 26. mája 2011 v malej zasadačke mestského úradu.

viac...


 

Z mimoriadneho zasadnutia Mestského zastupiteľstva v Partizánskom

2. mimoriadne zasadnutie MsZ v PartizánskomMesto Partizánske poskytne mestskej neziskovej organizácii Domov Partizánske zo svojho rozpočtu návratnú finančnú výpomoc vo výške 45 tisíc eur na preklenutie ekonomických problémov. Vo štvrtok 26. mája 2011 o tom rozhodlo Mestské zastupiteľstvo v Partizánskom na svojom druhom mimoriadnom zasadnutí.

viac...


 

Pre koho budú nové byty na sídlisku Šípok?

Druhé verejné stretnutie primátora s obyvateľmi ŠípkuObyvatelia Šípku sa v pondelok 23. mája 2011 po troch mesiacoch opäť stretli v jedálni ZŠ Malinovského s primátorom mesta Jozefom Božikom, aby diskutovali o aktuálnom dianí v tejto mestskej časti. Vypočuť si odpočet riešených požiadaviek z marcového stretnutia, ako aj informácie o zrealizovaných a plánovaných aktivitách mesta si prišlo približne 50 občanov.

viac...


 
Položky 823-828 z 898

Kultúra a šport

20.9. - 29.10.2019   od 14.00 do 18.00 hod., utorok a štvrtok

Klub_filatelistov_vystava_plagat.jpg

Vodný hrad v Šimonovanoch

75. KF

Mesto Partizánske, Klub filatelistov 52-40 Partizánske a Mestská umelecká agentúra Partizánske vás pozývajú na výstavu 75. KF, ktorú pripravil miestny klub ...


 

15.10. - 25.10.2019   od 9.00 do 16.00 hod.

Vystava_Trojnasobny_babinec_plagat.jpg

Dom kultúry Partizánske

TROJNÁSOBNÝ BABINEC

Mesto Partizánske a Mestská umelecká agentúra Partizánske vás pozývajú na výstavu obrazov a keramiky Julianny Hadvigovej-Vadkerti a jej dcér Eleny a Ivany ...


 

24.10.2019   o 16.00 hod.

Oslavy_vyrocia_vzniku_CSR_plagat.jpg

Mestské panoramatické 3D kino Partizánske

OSLAVY 101. VÝROČIA VZNIKU ČESKOSLOVENSKEJ REPUBLIKY

Česko-Slovenská Baťova spoločnosť, primátor mesta Partizánske, poslanecký zbor Mestského zastupiteľstva v Partizánskom, Občianske združenie Spolu sme Slove ...


 

SPOLU TVORÍME PARTIZÁNSKE

dokumentárno-prezentačný film

POZVÁNKA na zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Partizánskom

Primátor mesta Partizánske Jozef Božik vás pozýva na 7. riadne zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Partizánskom, ktoré sa uskutoční v utorok 22. októbra 2019 o 13.00 hod. vo veľkej zasadačke Mestského úradu v Partizánskom.

Zber konárov a jedlých olejov

V dňoch 14. až 17. októbra 2019 sa podľa ďalej uvedeného harmonogramu uskutoční zber konárov a jedlého oleja systémom „od domu k domu“ v jednotlivých mestských častiach.

Celoplošná deratizácia

V dňoch 1. až 31. októbra 2019 sa na území mesta uskutoční povinná celoplošná deratizácia

dnes je: 16.10.2019

meniny má: Vladimíra

podrobný kalendár

webygroup
English version
ÚvodÚvodná stránka