Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

City Monitor

City Monitor - nový spôsob komunikácie so samosprávou

Ilustračná foto mobilného telefónuNefunkčná pouličná lampa? Chýbajúca dopravná značka? Jama na ceste, či poškodený chodník? Rozhádzané smeti z kontejnera? Nahláste samospráve všetko, čo sa Vám v meste nepáči!

Mesto Partizánske v snahe zlepšiť a zefektívniť komunikáciu so svojimi občanmi spúšťa od 1. decembra 2013 do prevádzky novú službu, ktorá prostredníctvom bezplatnej aplikácie City Monitor poskytuje možnosť hlásení nežiadúcich stavov v meste jednoducho, rýchlo a spolu s lokalizačnou a fotografickou dokumentáciou priamo z mobilného telefónu obyvateľa mesta.  

 

Kto môže službu využívať?

Táto služba je primárne určená pre majiteľov tzv. inteligentných mobilných telefónov (smart phone) s operačným systémom Android alebo IOS (Apple iPhone). Ak taký telefón nemáte, môžete ju využívať aj z počítača a to cez stránku

                                            www.citymonitor.sk

Ako začať?

Cez mobilný telefón sa pripojte do obchodu s aplikáciami Google play alebo App store. Aplikáciu vyhľadajte zadaním slova výrobcu QBSW, alebo názvu aplikácie CITY MONITOR. Aplikácia je poskytovaná zdarma. Nainštalujte City monitor do Vášho mobilného telefónu. Po inštalácii môžete City monitor začať ihneď využívať.

Aplikácia Google playAplikácia App store

Ako služba funguje na vašej strane?

Po spustení aplikácie City monitor sa Vám zobrazí úvodná obrazovka, na ktorej vidíte informáciu o Vašich hláseniach a o všetkých hláseniach. Ak chcete pridať nové hlásenie, kliknite na Pridať hlásenie. Pri pridávaní hlásenia vyberte kategóriu (Dopravná značka, Smeti, Poškodená komunikácia atď.) a v časti Poznámka stručne popíšte problém. Ak chcete pridať fotografiu, kliknite na značku Plus a problém odfoťte. Následne vyberte tlačidlo Potvrď, čím umiestnite Váš podnet do systému. V priebehu pár minút bude Vaše hlásenie zaregistrované. Zoznam hlásení si viete zobraziť kliknutím na kartu Mapa, kde sa zobrazia všetky hlásenia. Ak Váš telefón podporuje GPS, budú do systému uložené presné súradnice miesta s problémom a systém sám doplní presnú adresu.

Ako služba funguje na strane mestského úradu?

Vaše hlásenie na základe typu problému dostatne určený zamestnanec na mestskom úrade, ktorý bude daný podnet riešiť.

Ako skontrolujem svoj podnet?

Váš podnet môžete sledovať na internetovej stránke www.citymonitor.sk. Vaše hlásenie môže byť v stave: evidované, v riešení a vyriešené.

Koľko služba stojí?

Pre každého občana je služba bezplatná.

Aké sú výhody služby City monitor?

Služba má nesporné výhody pre občana aj samosprávu: občan si môže vo svojom smartfóne sledovať priebeh riešenia problému od jeho nahlásenia až po jeho vyriešenie a pracovníci samosprávy môžu všetky postrehy občanov okamžite lokalizovať, prezerať, editovať, a tiež evidovať postup prác na nich až po zavŕšenie. Tento obojstranne praktický prístup umožňuje samospráve rýchlejšie reagovať na krízové situácie.

    


 

SPOLU TVORÍME PARTIZÁNSKE

dokumentárno-prezentačný film

Zber objemného odpadu (IBV)

Od 30. septembra do 7. októbra 2019 budú na vopred určených miestach v meste Partizánske pristavené veľkoobjemové zberné nádoby, určené na zber objemného odpadu z domácností.

Zber objemného odpadu

Od 7. do 14. októbra 2019 budú na vopred určených miestach v meste Partizánske pristavené veľkoobjemové zberné nádoby, určené na zber objemného odpadu z domácností.

Zber konárov a jedlých olejov

V dňoch 14. až 17. októbra 2019 sa podľa ďalej uvedeného harmonogramu uskutoční zber konárov a jedlého oleja systémom „od domu k domu“ v jednotlivých mestských častiach.

dnes je: 18.9.2019

meniny má: Eugénia

podrobný kalendár

webygroup
English version
ÚvodÚvodná stránka