Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Mesto venuje najaktívnejším darcom krvi malý darček

Mesto venuje najaktívnejším darcom krvi malý darčekVytlačiť
 

Permanentky na kúpaliskoPre najaktívnejších dobrovoľných darcov krvi s trvalým pobytom v Partizánskom pripravila samospráva aj tento rok malé poďakovanie v podobe permanentky s desiatimi voľnými vstupmi na Letné kúpalisko Dúha v Partizánskom.

Permanentky sú určené pre držiteľov Zlatej a Diamantovej plakety prof. MUDr. Jána Janského a medaily prof. MUDr. Jána Kňazovického, ktorí si ich môžu si ich prevziať na Mestskom úrade v Partizánskom (sekretariát primátora, 1. poschodie). K prevzatiu permanentiek je potrebné priniesť si so sebou občiansky preukaz a preukaz držiteľa plakety, resp. medaily.  


 
 

SPOLU TVORÍME PARTIZÁNSKE

dokumentárno-prezentačný film

POZVÁNKA na zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Partizánskom

Primátor mesta Partizánske Jozef Božik vás pozýva na 6. riadne zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Partizánskom, ktoré sa uskutoční v utorok 27. augusta 2019 o 13.00 hod. vo veľkej zasadačke Mestského úradu v Partizánskom.

Zmena stránkových hodín MsÚ počas prázdnin

Od 1. júla do 31. augusta 2019 budú upravené stránkové hodiny na Mestskom úrade v Partizánskom. V tomto období vybavíte úradné záležitosti v klientskych oddeleniach od 6.30 hod., v pondelok, utorok, štvrtok do 14.00 hod., v stredu do 15.30 hod. a v piatok do 13.00 hod.

dnes je: 23.8.2019

meniny má: Filip

podrobný kalendár

webygroup
English version
ÚvodÚvodná stránka