Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Národný projekt Terénna sociálna práca v obciach I

Národný projekt Terénna sociálna práca v obciach I

Národný projekt Terénna sociálna práca v obciach I sa realizuje v meste Partizánske od 1.4.2016 do 30.6.2019 vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje. Aktivity projektu nadviazali na predchádzajúci Národný projekt Terénna sociálna práca v obciach.

Výberovým konaním boli obsadené 2 pracovné miesta terénnych sociálnych pracovníčok, ktoré vykonávajú vlastnú terénnu prácu.

Cieľom práce terénnych pracovníkov je sociálne začlenenie a prevencia sociálneho vylúčenia, zmiernenie negatívnych dôsledkov a rizík životných situácií sociálne vylúčených ľudí, vrátane ich dopadu na spoločnosť, zmiernenie nerovnosti, vrátane nerovného prístupu k vzdelaniu, bývaniu, sociálnej ochrane, zdravotnej starostlivosti a zamestnaniu, priblíženie ťažko dostupných služieb pre klientov, rodiny a komunity, rozvoj alebo znovunadobudnutie sociálnych kompetencií klienta.

   Logo Implementačná agentúra MPSVR SR Logo Európsky sociálny fond EÚ Logo Operačný program Ľudské zdroje

 

 

 


 

SPOLU TVORÍME PARTIZÁNSKE

dokumentárno-prezentačný film

Zber objemného odpadu (IBV)

Od 30. septembra do 7. októbra 2019 budú na vopred určených miestach v meste Partizánske pristavené veľkoobjemové zberné nádoby, určené na zber objemného odpadu z domácností.

Zber objemného odpadu

Od 7. do 14. októbra 2019 budú na vopred určených miestach v meste Partizánske pristavené veľkoobjemové zberné nádoby, určené na zber objemného odpadu z domácností.

Zber konárov a jedlých olejov

V dňoch 14. až 17. októbra 2019 sa podľa ďalej uvedeného harmonogramu uskutoční zber konárov a jedlého oleja systémom „od domu k domu“ v jednotlivých mestských častiach.

dnes je: 21.9.2019

meniny má: Matúš

podrobný kalendár

webygroup
English version
ÚvodÚvodná stránka