Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Národný projekt Terénna sociálna práca v obciach I

Národný projekt Terénna sociálna práca v obciach I

Národný projekt Terénna sociálna práca v obciach I sa realizuje v meste Partizánske od 1.4.2016 do 30.6.2019 vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje. Aktivity projektu nadviazali na predchádzajúci Národný projekt Terénna sociálna práca v obciach.

Výberovým konaním boli obsadené 2 pracovné miesta terénnych sociálnych pracovníčok, ktoré vykonávajú vlastnú terénnu prácu.

Cieľom práce terénnych pracovníkov je sociálne začlenenie a prevencia sociálneho vylúčenia, zmiernenie negatívnych dôsledkov a rizík životných situácií sociálne vylúčených ľudí, vrátane ich dopadu na spoločnosť, zmiernenie nerovnosti, vrátane nerovného prístupu k vzdelaniu, bývaniu, sociálnej ochrane, zdravotnej starostlivosti a zamestnaniu, priblíženie ťažko dostupných služieb pre klientov, rodiny a komunity, rozvoj alebo znovunadobudnutie sociálnych kompetencií klienta.

   Logo Implementačná agentúra MPSVR SR Logo Európsky sociálny fond EÚ Logo Operačný program Ľudské zdroje

 

 

 


 

SPOLU TVORÍME PARTIZÁNSKE

dokumentárno-prezentačný film

Zmena stránkových hodín MsÚ počas prázdnin

Od 1. júla do 31. augusta 2019 budú upravené stránkové hodiny na Mestskom úrade v Partizánskom. V tomto období vybavíte úradné záležitosti v klientskych oddeleniach od 6.30 hod., v pondelok, utorok, štvrtok do 14.00 hod., v stredu do 15.30 hod. a v piatok do 13.00 hod.

dnes je: 21.8.2019

meniny má: Jana

podrobný kalendár

webygroup
English version
ÚvodÚvodná stránka