Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Podnety občanov - nahlasovanie nežiadúcich stavov v meste

PODNETY OBČANOV

Nefunkčná pouličná lampa? Chýbajúca dopravná značka? Jama na ceste, či poškodený chodník? Rozhádzané smeti z kontejnera? Nahláste samospráve všetko, čo sa Vám v meste nepáči!

Mesto Partizánske v snahe zlepšiť a zefektívniť komunikáciu so svojimi občanmi spustilo do prevádzky od 1. júla 2019 na webovom sídle https://mobec.sk/partizanske#reports novú službu PODNETY OBČANOV, prostredníctvom ktorej môžete nahlasovať nežiadúce stavy v meste jednoducho, rýchlo a spolu s lokalizačnou a fotografickou dokumentáciou.

Ako postupovať

Krok č. 1: Na webovom sídle https://mobec.sk/partizanske#reports otvorte položku Podnety a vyberte Pridať podnet

Obrázok č. 1 - 1. krok

Krok č. 2: Kliknite na terč a ďalším kliknutím do mapy označte miesto podnetu, vyplňte povinné položky (typ podnetu, text podnetu, možnosť nahrať fofografiu)

Obrázok č. 2 - 2. krok

Krok č. 3: Vyplňte kontaktné údaje, aby ste mohli obdržať odpoveď, potvrďte súhlas so spracovaním osobných údajov a podnet odošlite

Obrázok č. 3 - 3. krok

Odpoveď samosprávy Vám príde na kontaktný mail a bude viditeľná aj v systéme Podnety občanov

 

 


 

SPOLU TVORÍME PARTIZÁNSKE

dokumentárno-prezentačný film

Zmena stránkových hodín MsÚ počas prázdnin

Od 1. júla do 31. augusta 2019 budú upravené stránkové hodiny na Mestskom úrade v Partizánskom. V tomto období vybavíte úradné záležitosti v klientskych oddeleniach od 6.30 hod., v pondelok, utorok, štvrtok do 14.00 hod., v stredu do 15.30 hod. a v piatok do 13.00 hod.

dnes je: 21.8.2019

meniny má: Jana

podrobný kalendár

webygroup
English version
ÚvodÚvodná stránka