Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Karta mesta Partizánske

Cestujte a nakupujte s KARTOU MESTA PARTIZÁNSKE

Mesto Partizánske začalo od júla 2013 vydávať prostredníctvom dopravcu SAD Prievidza novú Kartu mesta Partizánske. Oproti pilotnej karte, platnej do 30. júna 2013, si môže jej držiteľ uplatňovať zľavy vo vybraných zariadeniach a obchodných prevádzkach nielen v Partizánskom, ale i v rámci Trenčianskeho kraja a mesta Martin. Karta zároveň umožňuje zľavnené cestovné v mestskej a prímestskej doprave a slúži aj ako dopravná elektronická peňaženka.

                                                                                                                                                                               Ako môže držiteľ KARTU MESTA PARTIZÁNSKE využiť ?

  • ako dopravnú kartu na MHD Partizánske so zľavou 13 centov z ceny obyčajného cestovného lístka
  • ako dopravnú peňaženku, ktorou môže platiť nižšie cestovné v MHD Partizánske aj v prímestskej doprave SAD Prievidza, SAD Trenčín, SAD Žilina a iných dopravcov
  • ako zľavovú kartu na vstup: Kúpalisko Dúha (zľava 30 – 50 centov za vstup), mestské športoviská, 3D kino, komerčné podujatia Mestskej umeleckej agentúry Partizánske
  • ako zľavovú kartu v 300 komerčných prevádzkach, v oblasti športu a zábavy v Partizánskom, Trenčianskom kraji a regióne Turca

 

V ktorých prevádzkach a zariadeniach si môže držiteľ Kartu mesta Partizánske uplatniť ?                                                                                                                                                           

Leták so zoznamom komerčných prevádzok poskytujúcich zľavu držiteľovi karty je k dispozícii na kontaktom mieste: Informačná kancelária SAD Prievidza, pobočka Partizánske. Zoznam týchto prevádzok a zariadení je pravidelné aktualizovaný aj na webovej stráne www.multicard.sk/Zlavy .

Ako funguje používanie KARTY MESTA PARTIZÁNSKE ?

Všetky výhody karty je možné využívať od momentu jej vydania držiteľovi:

  • s kartou je možné uhrádzať cestovné rovnako ako s klasickou čipovou kartou dopravcu. V zmysle platnej tarify bude zľava na cestovné, platené kartou, rovnaká ako je to v prípade klasickej čipovej karty dopravcu. Karta slúži aj ako dopravná elektronická peňaženka, čiže je nosičom predplateného cestovného. Minimálny vklad na dopravnú peňaženku na karte je 5 €.
  • obchodné prevádzky a zariadenia, ponúkajúce zľavy držiteľovi karty sa nachádzajú v meste Partizánske, v celom regióne Trenčianskeho samosprávneho kraja a v meste Martin. Sú označené nálepkou s logom zľavového programu systém MultiCard a textom "TU SA OPLATÍ Mestská karta Partizánske" spolu s fotografiou Karty mesta Partizánske. Stačí prísť do takejto prevádzky alebo zariadenia, vybrať si tovar či službu a predložiť svoju kartu. Držiteľovi karty bude následne poskytnutá príslušná zľavu. Pre uplatnenie zliav platia všeobecné obchodné podmienky spoločnosti MultiCard.  

                                                                                              

Kto sa môže stať držiteľom KARTY MESTA PARTIZÁNSKE ?

Držiteľom karty sa môže stať každý občan (aj dieťa) – fyzická osoba, ktorý má v Partizánskom trvalý pobyt a nemá voči mestu žiadne nedoplatky.

Ako a kde požiadať o vydanie KARTY MESTA PARTIZÁNSKE ?

O vydanie karty môže požiadať záujemca, ktorý spĺňa požadované kritéria. V prvom rade je potrebné potvrdiť na Mestskom úrade v Partizánskom (kancelária č. 30, I. poschodie) žiadanku o vydanie karty, že žiadateľ nemá voči mestu žiadne nedoplatky. Potvrdenú a vypísanú žiadanku je potrebné následne predložiť spolu s dokladom totožnosti a aktuálnou fotografiou na kontaktnom mieste:
Informačná kancelária SAD Prievidza, pobočka Partizánske
Tel. kontakt/infolinka:
+421 38 74 93 009
Email: info@multicard.sk
Prevádzková doba:
Pondelok - piatok: od 7.00 do 19.00 hod.
Prestávka: od 17.00 do 17.30 hod.

Na kontaktom mieste je potrebné uhradiť ročný alebo polročný aktivačný poplatok 4,80 €/ 3.00 €. Po jeho uhradení bude záujemcovi vydaná karta na počkanie. Pre osoby mladšie ako 15 rokov vybavuje žiadosti o vydanie karty ich zákonný zástupca.

Aká je platnosť a obmedzenia KARTY MESTA PARTIZÁNSKE ?

  • V prípade, ak bude karta vydaná od 1.1. (vrátane) do 31.5 (vrátane) toho istého roka, je platná do 31.08 (vrátane) toho istého roka a jej vydanie je spoplatnené nižšou/polročnou sadzbou poplatku.
  • V prípade ak bude karta vydaná alebo prolongovaná v období od 1.6 (vrátane) do 31.12. (vrátane) toho istého roka, je platná do 31.8. (vrátane) nasledujúceho roka a jej vydanie, alebo prolongácia je spoplatnené plnou/ročnou sumou poplatku.
  • Dopravné čipové karty vydané pred spustením predaja novej Karty mesta Partizánske zostávajú stále v platnosti až do dátumu ich exspirácie, vyznačenom na potlači prednej strany karty. Držiteľ platnej klasickej čipovej karty si však môže kedykoľvek túto kartu zameniť za novú Kartu mesta Partizánske (za túto výmenu nie je účtovaný žiadny administratívny poplatok, vydanie karty je však spoplatnené v zmysle platného cenníka).
  • V prípade, ak má záujemca na súčasnej dopravnej čipovej karte finančné prostriedky a má záujem o vydanie Karty mesta Partizánske, môže požiadať pracovníka kontaktného miesta o prevod finančných prostriedkov z dopravnej karty na kartu mesta.

Podrobnejšie informácie o Karte mesta Partizánske nájdete na webovej stránke www.multicard.sk/partizanske

 

 


 

SPOLU TVORÍME PARTIZÁNSKE

dokumentárno-prezentačný film

POZVÁNKA na zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Partizánskom

Primátor mesta Partizánske Jozef Božik vás pozýva na 7. riadne zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Partizánskom, ktoré sa uskutoční v utorok 22. októbra 2019 o 13.00 hod. vo veľkej zasadačke Mestského úradu v Partizánskom.

Celoplošná deratizácia

V dňoch 1. až 31. októbra 2019 sa na území mesta uskutoční povinná celoplošná deratizácia

dnes je: 21.10.2019

meniny má: Uršuľa

podrobný kalendár

webygroup
English version
ÚvodÚvodná stránka